Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

@Mariusznapisał(-a)

@DawidOrange   cześć!  

Przygotowania - teraz tylko już kuchnia została Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Panowie, czy Wy też co roku słyszycie ten tekst: "Nie jedz tego, bo to na święta" ??? A może już to słyszeliście w tym roku? Emotikon: LOL


@Mariusz a potem no jedz bo sie zepsujeEmotikon: Język


hahaha skąd ja to znam... Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , lubię pierniki, lecz także to jedno z moich delikatnych powiedzonek. Szkoda, że zjadłeś, bo ja tylko oblizuję, co żoneczka szykuje na święta. Łasuchy z nas wszystkie, to nic się nie zmarnuje. @Citi2017 , pewnie, że jestem bidulek, który lubi, jak się go rozwesela Emotikon: Bardzo szczęśliwy Słucham Twojej "marychy"...to bezpieczny "narkotyk" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ja mam coś dla @ketrasaArtur ...wypuścił kota na dwór i przy okazji jednej z dwóch rzeczy, które przychodzą z nienacka Emotikon: Mrugający ... odnalazł czapkę Mikołaja. Halny strącił mu go wprost na głowę...przyniósł Ci nowinę do salonu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Merry Christmas Emotikon: Bardzo szczęśliwy

merry christmas.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

To jest juz jakas choroba szalonych kociarzy z tymi czapkami mikolaja dla kotowEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 

tapeta-koty-w-czapkach-mikolaja.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

To jest juz jakas choroba szalonych kociarzy z tymi czapkami mikolaja dla kotowEmotikon: Bardzo szczęśliwy


@byczyn_86 , nie mam kota...w głowie też. A jak przychodzą pod bramkę, to grzecznie pytam, czy może to Świadkowie Jechowy. Dziękuję i odchodzą. Dlatego uważam, że jest to nadinterpretacja spowodowana zmęczeniem. Merry Christmas @byczyn_86  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

chłopaki @Anonim @byczyn_86 @Mariusz i dziewczyny ewcia @Kinga  to może trochę muzyki świątecznej  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , ja cały czas się jaram Twoją "marychą", bo mi przypadła do gustu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Wprowadzasz w atmosferę świąteczną i za to Ci dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Merry Christmas Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017   no oki, to lecimy znowu muzycznie. Tej piosenki chyba jeszcze nie zapodałeś...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

ok chłopaki @Mariusz @Anonim  @Kinga  i reszta może pora nastrój zimowy wprowadzić 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

No to pod te Swieta

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz , na słowo "train" reakcja jest taka:..."jedzie pociąg z daleka>>> " Emotikon: Mrugający albo wsiąść do pociągu byle jakiego Emotikon: Mrugający Skrzywienie zawodowe pozostawiło ślad Emotikon: Język