Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Pogaduchy 2.0

Witaj @Misiek62 i jakie wnioski się nasunęły Emotikon: Mrugający Coś jakoś przed Świętami mały ruch na NO Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0

Lubicie koty? Fajną choinkę znalazłem:

choinka.gif


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Pogaduchy 2.0

@bluesmanniak fajna. Ciekawe komu szczególnie się spodoba Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ahoj przygodo! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Cośta lichutko i cichutko na forum. Mnie też wczoraj rodzinne sprawy wyciągnęły, ale i tak się dziwię, że @byczyn_86  zamiast poczytać, poszedł na łatwiznę. Na grubie by tego nie zrobił...słabiutko z samodyscypliną Emotikon: Język Kto z Was wyganiał i komu przeszkadzały dzisiaj gęgania dzikich gęsi? Pytam tych z kierunków północno-wschodnich, bo stamtąd spory klucz, liczący wg moich szacunków ok. 200 gęgawych, nacieszył moje oczy. W dodatku +15°C sprzyjało im rozbrykaniu i klucz co rusz rozrywał się, lecąc uparcie w kierunku południowo-zachodnim. A skoro wcześnie zerwały się do lotu, nad Czechami na bank już są Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Powitać również Wszystkich Emotikon: Szczęśliwy

 

Nareszcie mamy piątek, piąteczek, piątunio Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Pogaduchy 2.0

Powitać @Anonim  @Mariusz z samego pięknego słonecznego poranka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

ola como estas @Anonim  i @Mariusz ??? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Pogoda u mnie znakomita, zaraz wybywam w teren, MTB trzeba przewietrzyć 😂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonimale z Ciebie poliglota Emotikon: Bardzo szczęśliwy nie ukrywam, że musiałem skorzystać z pomocy wujka G. 

 

Ja już od wczoraj ładuję swoje akumulatorki - wreszcie wolne Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Teraz trzeba tutaj nadrobić zaległości Emotikon: Szczęśliwy