Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witaj @livr  😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy 2.0

@livr  witaj


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Pogaduchy 2.0

Dziś od samego rana trochę psikuśne nietypowe święto: Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie GłosowejDzień dobry, tu sklep mięsny. W czym mogę pomóc? Jeśli dzwonisz dziś do kumpla, to nie zdziw się, że przywita cię taki tekst. A ty co wymyślisz z okazji Dnia Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej?

Natomiast śniadanie najlepiej zacząć do pysznego rogalika. To najlepszy sposób by umilić sobie poranek. Croissant, Rogal Świętomarciński a może własne wypieki? Dziś Dzień Rogalika, a wiec świętujmy do oporu!

 

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8415
  • 53

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur 660:120

 

Dobrego dnia i nowych inspiracji Szczęśliwa kobieta


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej dokładnie, taki wynik. Na pierwszy rzut oka łatwe, ale chwilkę zajęło, zanim policzyłem Emotikon: Mrugający

 

To jeszcze jedna mała łamigłówka:

 

W koszyku są 4 jabłka. Przychodzi czworo dzieci i każde bierze po jednym jabłku całym, natomiast w koszyku zostaje jeszcze jedno jabłko.

Jak to wyjaśnić?

Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8415
  • 53

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur jedno z tych czterech dzieci zabrało jabłko z koszykiem?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej mało kto wpada na takie rozwiązanie. Najczęściej kombinują z kawałkami jabłek. Ostatnie dziecko zabiera z koszykiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy 2.0

witam wszystkich i skoro już zadajecie pytania z logiki  to mam pytanie dla @Bartłomiej  i @ketrasaArtur  😄
Koń jest na łańcuchu o długości 20 metrów i udało mu się sięgnąć jabłko, które było w odległości 30 metrów od niego. Jak to zrobił?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

witam wszystkich i skoro już zadajecie pytania z logiki  to mam pytanie dla @Bartłomiej  i @ketrasaArtur  😄
Koń jest na łańcuchu o długości 20 metrów i udało mu się sięgnąć jabłko, które było w odległości 30 metrów od niego. Jak to zrobił?


Zerwał łańcuch i sięgnął jabłka 🤣


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  zobaczymy co @Bartłomiej  i @ketrasaArtur   odpowie 😄