Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Siemka @Mariusz ...ja tylko przelotem Robot: LOL Narobię szumu i się "zawinę" Emotikon: LOL

 

Mam mały problem, a wiem że był ktoś tutaj z okolic Iławy... zapomniałem światło wyłączyć na tarasie na działce w Siemianach... ktoś chętny żeby podjechać? Robot: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53188
  • 720

Pogaduchy 2.0

Witaj @Mariusz jak tam dzionek minął? Coś fajnego się wydarzyło poza gotowaniem zupy? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, dzionek zleciał przyjemnie i baaaardzo szybko. Musiałem trochę popracować, teraz relaksik przy muzyce 🙂

 

Nie gotowałem dzisiaj zupy, ale  @wscieklaewka@Citi2017  zrobili mi smaka na ogórkową i pieczarkową - obie uwielbiam. Do ogórkowej jeszcze placki ziemniaczane mniam....  teraz pół nocy nie prześpię.... 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53188
  • 720

Pogaduchy 2.0

@Mariusz kiedyś pamiętam, jak @Anonim narobił na forum smaka na placki ziemniaczane Emotikon: Bardzo szczęśliwy

To byłą akcja Emotikon: Mrugający, możne na jutro też naszykuję + jeszcze jakiś fajny miły obiadzik. 

 

Tydzień temu to na forum królowały kotlety Emotikon: Bardzo szczęśliwy, gdzie traf chciał, że w przerwie przebywania w Aquaparku również zaserwowaliśmy sobie na obiad kotlety Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Tak, tak, @wscieklaewka i @Citi2017 znają się na gotowaniu smacznych zupek. Tylko aby zupka była smaczna jutro, to trzeba ja dziś ugotować Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  nie mam weny coś ostatnio  🙃 i coś brak winików chyba w tym roku nie będzie wyboru nowych herosów bo już 11 i brak wyników witaj @Mariusz jak tam 😋


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  to chyba "pójdziemy po kolędzie" do @Citi2017  @wscieklaewka   i @Anonim  na takie smakołyki 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Oj @Citi2017 , tutaj trzeba nauczyć się cierpliwości Robot: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53188
  • 720

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 propozycje Herosów będą do końca stycznia, wiec nie ma co się niecierpliwić.

Wena twórcza wpadnie sama w najmniej oczekiwanym momencie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Mariusz ależ i owszem. Na smakołyki, to ja w pierwszej kolejności Emotikon: Mrugający

Tylko później trochę trzeba spalić kalorii po tych smakołykach Emotikon: Bardzo szczęśliwy, a człowiek leniwy Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017   Ty jak zwykle w gorącej wodzie kąpany 😛  - cierpliwości 😄   

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Mariusz  po kolendzie to do @Piotrekk85  😁