Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , zerżnąłem tabelę, a faktyczne zużycie to będzie miał każdy indywidualnie inne

PSE.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim w tabeli nie ma Energi obrót

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , to chyba będzie po staremu. Jest jeszcze inna podstrona z PDF-ami, ale to Ty musisz sobie zadać trudu. W tej nowomowie urzędniczej to nawet parodii się doczekali. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

ale cisza 😄 aż strach

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , to uroki internetu, że nie dotkniesz, ani nie usłyszysz głosu Emotikon: Bardzo szczęśliwy...chyba że ktoś się zna na tyle, iż mają kontakt głosowy pomiędzy sobą. Dlatego zrezygnowałem dawno temu z fejsa, bo tam to wogóle własne ego musi być na wierzchu. Tutaj jest przytulniej, bo nikt nie goni za lajkami, czy udostępnianiem rzeczy niekoniecznie interesujących. Pogadasz sobie z kocurkiem i zamiauczy Ci, albo pomruczy, a nie będzie hejtował, jak w FB czy innych portalach społecznościowych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , przed chwilką widziałem w online Twój nick z ekranem smartfona i zmienił się potem na cyferki. To Ty się bawiłeś nickiem? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Taki sam przed chwilką pojawił się u @zbignieww  i cudowna zamiana Emotikon: Bardzo szczęśliwy

zibi.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18224
  • 186

Pogaduchy 2.0

Mhmmmm @Anonim ja nic nie grzebałem, tylko przeglądam, bo za chwilę znowu  muszę zniknąć... Może NO daje rozróżnienie czy mobile czy innym systemem się tu zagląda.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , ale Ty czy @zbignieww  w sekundach nie przesiedliście się z jednego na drugi, więc to jest tym bardziej dla mnie dziwne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18224
  • 186

Pogaduchy 2.0

Wiesz @Anonim  w telefonie to ja praktycznie jestem cały czas zalogowany na NO, co najwyżej mam przeglądarkę ukrytą, rzadko zamkniętą... A w tej chwili piszę z lapka... więc system Windows 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

ale cisza 😄 aż strach


Maraton filmowy sobie zrobiłem🙃

Cisza koi nerwy i warto jej zakosztować 😂