Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Zespół Nasz Orange
  • 3015
  • 11602
  • 64

Pogaduchy 2.0

Lekko zmienię temat. Jutro o 17:00 transmisja on-line z prezentacji PS5 na blogu: https://blog.eu.playstation.com/

 

💘

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Wojciech, zepsułeś wyświetlenie tematów. F5 postawiło do pionu.

bug.PNG


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur nic nie pisał na temat świąt nietypowych, więc ja uzupełnię 

 

18 marca to Europejski Dzień Mózgu - Jak ważna jest sprawna mózgownica nie trzeba nikogo przekonywać. Europejczycy Dzień Mózgu swiętują od 1998 roku, a jego celem jest propagowanie wiedzy o funkcjonowaniu naszego układu nerwowego.

 

Źródło: kalibi.pl


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 752

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn od wczoraj chwilowo byłem niedysponowany, ale dziękuje, ze przejmujesz pałeczkę 😉 👍

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn, przypomniał mi się kabaretowy skecz, w którym gościu udowadniał wyższość płatów mózgowych kobiet nad tymi u mężczyzn. Że mają więcej przestrzeni pomiędzy płatami i te myśli mają swobodę "latania". W sumie zgadzam się, bo "chłopy" myślą zadaniowo. A kiedy jest święto bezmózgowych istot?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 752

Pogaduchy 2.0

@Anonim jeszcze na takie nie natrafiłem. Co jakiś czas pojawiają się różne nietypowe 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@Anonim czasami mam wrażenie, że reszta roku jest dla tych drugich 😄 (żart) 

Różnice płciowe są w tym momencie ciekawym tematem, bo poprawność polityczna się kłóci z biologią. A szkoda, sama jestem osobą bardzo otwartą, ale wpieranie równości w miejsca, gdzie nie może ona występować, jest według mnie strasznie krzywdzące dla obu płci

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn, ja bym się pokusił o danie znaku równości pomiędzy płciami względem tych samych i niezbywalnych praw, prócz biologicznie przypisanego podtrzymania gatunku ludzkiego. Ta sama krew, uśmiech, ból i wiele, wiele innych przymiotów wspólnych czynią nas dwoma połówkami jabłka. Można z jednego na drugi "grunt' przeflancować czy przeszczepić cechy tożsame dla obu płci. Zarówno wśród kobiet i mężczyzn są jednostki ponadprzeciętne. Siła mózgu i woli jest czasem silniejsza od siły fizycznej, o co idzie największa batalia. Sieczkę, zamiast mózgu mają wspólną równość. Oby sieczka była dla koni, bo mają tęgi łeb i też kombinują jak, nomen omen, koń pod górę 😊


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@Anonim bardzo ładnie ujęte, szkoda, że najgłośniej krzyczą osoby, które mają odwrotne myślenie

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Wiesz @SarahLynn , ja też raz zamroczony pomyliłem się i skierowałem uwagi do mojej wybranki względem jej umysłu. Od tamtej pory zmieniłem zdanie i częściej przyznaję rację szyi, gdy głowa palnie głupstwo 😊 Tak że masz we mnie sojusznika i nie obchodzi mnie solidarność plemników. Gdzieś trzeba spożytkować "kotłujące się" hormony. Kocham Was kobiety. Tyle mam do dodania 😍

 

______________

* Post został edytowany - moderator Kinga