Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Pogaduchy 2.0

@Anonim  co racja to racja 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  co tam 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 nadrabiam zaległości. Trzeba pouzupełniać dane, rozliczyć czas pracy, popłacać rachunki, a że taryfa teraz nocna, to pranie i zmywanie i tak jakoś ten czasookres leci Emotikon: Mrugający

Ty Krzysztofie co jeszcze porabiasz o tak późnej porze?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Pogaduchy 2.0

Nietypowe święta na dziś:

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem - święto ustanowiono na Światowym Szczycie Walki z Rakiem w lutym 2000 roku w Paryżu. Na spotkaniu przyjęto Kartę Paryską, zobowiązujące państwa, które ją podpisały do stworzenia programów zapobiegających i metod leczenia chorób nowotworowych.

Światowy Dzień Rzeźnika i Przemysłu Wędliniarskiego - wystarczy zajrzeć do swojej lodówki lub na stół podczas imprezy rodzinnej – kiełbasa, szynka i mięso stanowią znaczną jego część.

 

„Umiej być przyjacielem, znajdziesz przyjaciela.” -  Ignacy Krasicki

 

Źródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur @Film oglądałem i po forum szperałem i zasnęło mi się po za tym witam samego rana wszystkich 😋

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ja Was też witam i o deszcz pytam Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak fajnie, że pada...handlarze płodami rolnymi nie zedrą z nas. Żeby tak teraz "żabami ciepało", to nie groziłaby nam wczesna susza.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  pada dość mocno, ale ciepło jest 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , jak już nie ma co liczyć za bardzo na śnieg, to może padać cały luty. Lepsze by to było, niż pamiętny lipcopad. A pogoda jest zawsze i trzeba się do niej stosownie dostroić Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pogody ducha Wam życzę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Edit: deszcz zamienił się w śnieg Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Pogaduchy 2.0

A dziś w ogrodzie....   4 luty - gdzie ta zima?

P1010001.JPGP1010003.JPGP1010004.JPGP1010005.JPGP1010006.JPG