Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam w nowym 2020 roku 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Dzien dobry wszystkim. 

@Anonim a dlaczego ta fasolka niedostepna? Wykupiles caly zapas? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0

Jutro ją kupisz @Anonim  za 15 PLN 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Witam w nowym 2020 roku 😁


Ja zostałam w starym - bo zaprzyjaźniłam się z nim Emotikon: Język aczkolwiek witam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

hej wszystkim @wscieklaewka  co u ciebie nasza bidulko  🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

hej wszystkim @wscieklaewka  co u ciebie nasza bidulko  🙂


Cały czas podjadam Emotikon: Język 

Poza tym głowa mi pęka od nadmiaru 😞  Dobry dzień @Citi2017 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  tak ostro było wczoraj 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  tak ostro było wczoraj 😄


A jakżeby nie 🙂

30 XII normalnie wzięłam się za odkurzanie i było wszystko ok - odkurzacz pracował i po skończonej pracy schowałam go tam gdzie jego miejsce.

Wczoraj czyli 31 XII znowu go wyjęłam coby tak ciut " ryneczek przelecieć " no i klapa, wziął i nie zaskoczył. Kurka wodna dostałam takiej wścieklizny że poleciałam do sklepu AGD po nowy ( chciałam kupić taki zwykły, prosty i tani ) ale po konsultacjach itd. stwierdziłam, że kupię podobny jaki miałam i z tej samej firmy.

Przyniesiono mi go do domu i zaczęłam od rozpakowywania pudła, a gdy już wszystko powyjmowałam zaczęła interesować mnie turbo szczotka ( w poprzednim modelu jej nie było ) Więc dawaj założyłam ten wynalazek na końcówkę rury i próbuję odkurzać 🙂 I wiesz co się stało ? ano myślałam, że mi pożre wykładzinę - tak się przyssała do niej.Emotikon: zakłopotany no to ja próbowałam tą wykładzinę odessać od tej turbo szczotki 😉 a gdy już mi się udało tom paluchy w tą turbo szczotkę wsadziła coby zobaczyć czemu tak ssie, i wtedy ta szczotka normalnie zaczęła wkręcać moje palce do środka 😞  Wyłączyłam odkurzacz i stwierdziłam, że jeszcze mam wszystkie paluchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dopiero po tej zabawie z tą turbo szczotką zabrałam się do czytania instrukcji gdzie czarno na białym napisane jest Niebezpieczeństwo/ ostrzeżenie - nie dotykaj wirującej szczotki, dotknięcie obracanej się szczotki grozi skaleczeniem itd......  - teraz to ja już wiem z własnej autopsji 🙂

Jak widzisz @Citi2017 

było ostro wczoraj 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam w 2020 roku 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  o to masakra tyle sprzątania a @Anonim  jak tam u ciebie po jest kac ?