Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy 2.0

Życzenia na nowy rok w nowym roku Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Język

 

Jeszcze 28 minut 2019 Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55169
  • 748

Pogaduchy 2.0

Witaj @DawidOrange już 21 zostało Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55169
  • 748

Pogaduchy 2.0

Mamy już 2020 rok. Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, wspaniałych osiągnięć i sukcesów życzę Wam wszytkom: zespołowi NO, użytkownikom forum NO, obecnym i tym przyszłym Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Szczesliwego Nowego Roku!!! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2069
  • 5721
  • 192

Pogaduchy 2.0

Szczęśliwego! Dla wszystkich. Tych co lubią i nie ubią Orange.

Nie wiem czy ktoś składał życzenia dla Orange, więc trzymaj się operatorze numer jeden. Wiele promocji dla nowych i tych nie docenianych starych klientów. Orange wszystkiego dobrego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55169
  • 748

Pogaduchy 2.0

@Arti_Kn_Pl jeszcze operatorowi Orange nikt nie składał życzeń prócz Ciebie, wiec jesteś pierwszy Emotikon: Mrugający

Ja się również dołączam Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 170
  • 784
  • 2

Pogaduchy 2.0

Szczęśliwego nowego roku! 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55169
  • 748

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich w o poranku nowej dekady lat dwudziestych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Wszystkiego najlepszego! 

Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały 2020 rok dla forumowiczów i Zespołu NO.

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Komu szumią bąbelki? Nikt się nie przyzna, że z dymem poszedł komuś dorobek życia, a straż pożarna potwierdziła większą ilość pożarów. Z dymem na wiwat przeszła do historii moja cząsteczka milionów złotych. Jako że "hucznie i na bogato" złotówkami wspomogłem przemysł rolno-spożywczy, na złość carowi Rosji, kolejne wrzucę do puszki WOŚP. Taki my Naród hojny, że dla każdego coś kapnie. Od myszy po cesarza, każdy wyżywi się z gospodarza. Radość z mieszanymi uczuciami przysłoniła mi dar powitania Nowego Roku. Widać i czuć atmosferę niepewności, nutkę niepokoju, obaw i lęków. Nawet brakło "amunicji" Emotikon: Smutny

Pudliszki.PNG