Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam serdecznie wszystkich bez wyjątków Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze się dobrze nie rozgościłem, a już widzę ankietę @Citi2017 . Pewnie, że jestem za Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chyba nawet nas obserwuje pod innym nickiem, ale nie zdradzę pod jakim. Nie wolno płoszyć nikogo, a wręcz zapraszać do wspólnego, wigilijnego stołu. Nawet dla zabłąkanego wędrowca krzesło powinno być. To tylko świadczy o naszej empatii dla bliźniego swego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

Hej Wam w niedzielę. Mamy już astronomiczną zimę, tylko pogoda chyba o tym nie wie 😀😁 Ja uwielbiam zimę, ale mroźną i śnieżną, a Wy? 


Witaj @Mariusz!  Dzisiaj corka zapytala kiedy bedzie snieg. Odpowiedzialem dyplomatycznie ze POWINIEN byc w zimieEmotikon: Mrugający
 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19157
  • 55283
  • 748

Pogaduchy 2.0

Powitać @Mariusz 

 

@byczyn_86 dobrze że nie zapytała której zimy Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur no to by byl pewien problem z odpowiedziaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Mariusz  jak tam:)

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich w mglisty ale ciepły dzień 😃

@Anonim  tuningowałeś widzę "Avatar" 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , zostało Ci coś pierników? Czy zjadłeś sam? 

Rozminęliśmy się w pisaniu...to @Mariusz  sprawił mi niespodziankę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  Śpij dobrze 🙂


@Citi2017 , zły się obudziłem, bo kolej mi się śniła i nie zapłacili za pracę Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@DawidOrangenapisał(-a)

@ketrasaArtur 

 

Chyba zdradziłem swój pomysł jak zostanę Herosem czym chce się zająć Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy.


@DawidOrange , co prawda, życzę Ci byś został Herosem, ale pomysł niekoniecznie musi wyjść od niego. W Bazie Wiedzy jest wiele artykułów pomocowych i możesz zasięgnąć języka u kogoś z Zespołu NO, jakie są możliwości stworzenia takiego poradnika. Na pewno Ci odpowiedzą. Każda inicjatywa, to przyczynek do zdobywania opisanych zasad ich przyznawania. Chyba masz rozeznanie? W każdym bądź razie, możesz przygotować coś i o zarysach podzielić się z Zespołem NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  jakiś dzisiaj dziwny senny dzień. Wczoraj pełen energii, a dzisiaj najlepiej zapadłbym w zimowy sen 🙂

 

@byczyn_86  zrób córce nadzieje, że śnieg może na Wielkanoc spadnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy