Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po co nam 5G? Jak wygląda 5G Lab w Warszawie? 5G a chmura.


Zespół Nasz Orange
  • 2983
  • 11247
  • 64

Po co nam 5G? Jak wygląda 5G Lab w Warszawie? 5G a chmura.

W filmie poniżej możecie zobaczyć kilka ciekawych rzeczy na temat 5G. Po pierwsze jak wygląda 5G Lab w miasteczku Orange w Warszawie. Ten mieli okazje zobaczyć nasi Herosi podczas zlotu Nasz Orange. Później rozmowa o tym po co nam 5G, a następnie dłuższy wywód o chmurze. Kto lubi technologiczne podcasty na pewno będzie zadowolony 🙂

 

 

#NaszOrange oraz #OrangeTeam polecają poszerzanie swojej wiedzy o 5G 📶

3 ODPOW. 3

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Po co nam 5G? Jak wygląda 5G Lab w Warszawie? 5G a chmura.

Dla mnie to czarna magia. Technicznie nie ogarnąłem ani połowę z tego co zostało zaprezentowane. A już są badania i panele o 6G, tylko że nie u nas😊 Dla pasjonatów to gratka😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Po co nam 5G? Jak wygląda 5G Lab w Warszawie? 5G a chmura.

@bronzub ja i tak z 5G nie skorzystam raczej, bo za daleko od nadajnika mieszkam, na co dzień też te 5G pewnie się nie sprawdzi, bo dużo autkiem pomykam, nie jestem miejskim ludkiem 😉

Ale telefony zapobiegawczy z 5G tylko kupuję, bo lepiej mieć 5G niż go nie mieć, czy to 5G się przyda, pokaże czas 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1583
  • 6828
  • 48

Po co nam 5G? Jak wygląda 5G Lab w Warszawie? 5G a chmura.

Byłem. Widziałem. Miałem okazję potestować i poznać wiele usług.

Co do filmu to kawał mięsa technicznego i bardzo ciekwie się słucha. 5G od strony operatora to nowa architektura sieci gdzie będzie dominować chmura. Wg mnie taka wirtualizacja uprości zarządzanie siecią, pozwoli to na wiele automatyzacji i łatwą skalowalność. I przede wszystkim szybkość wdrożeń. Tak oceniam to na podstawie tego jak chmura pozwala zarządzać systemami jako SaaS, PaaS, IaaS.