Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie jest technik? 😎🗼


Zespół Nasz Orange
  • 260
  • 3578
  • 16

Gdzie jest technik? 😎🗼

Jak zamawiasz paczkę, taksówkę lub jedzenie, to czy sprawdzasz gdzie się teraz znajduje i ile będziesz jeszcze  czekać? W Orange jest podobnie w przypadku instalacji lub naprawy naszych usług. W momencie zgłoszenia otrzymujesz indywidualny link

 

720xll.jpg

 

👉👉👉 Wejdź w niego a znajdziesz tam wszystko, czyli: status zgłoszenia, termin wizyty technika, możesz też zmienić ten termin, jeśli ci nie pasuje 👌 A w dniu wizyty możesz nawet sprawdzić na mapie, gdzie jest technik 😊 Zobacz jak to działa 💡 ORANGE EKSPERT - 👉 Jak zarządzać zgłoszeniem uszkodzenia

 

#OrangeTeam i #NaszOrange polecają korzystać, gdy jest taka potrzeba 👍

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13809
  • 56794
  • 684

Gdzie jest technik? 😎🗼

@Michał  pomocna rzecz, tym bardziej że było kilka postów o nieterminowej wizycie techników

Może teraz będzie to troszkę inaczej postrzegane, gdy widzimy gdzie jest. Przydałoby się jeszcze móc wysłać zapytanie o której dotrze w przypadku spóźnienia 


Zespół Nasz Orange
  • 260
  • 3578
  • 16

Gdzie jest technik? 😎🗼

Jak to mówią "szewc bez butów chodzi" i nie miałem możliwości przetestować jak to działa. Co do bezpośredniego kontaktu z technikiem, to całkiem dobry pomysł.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13809
  • 56794
  • 684

Gdzie jest technik? 😎🗼

@Michał  oczywiście nie bezpośrednio, bo nic by nie robił tylko sms-owal z klientami 😁


Zespół Nasz Orange
  • 260
  • 3578
  • 16

Gdzie jest technik? 😎🗼

Też o tym pomyślałem, ale z drugiej strony kto inny udzieli dokładnej informacji klientowi? Najlepiej jakby każdy technik miał swojego terminatora/pomocnika, który się uczy i przy okazji odpowiada na wiadomości. To jednak utopia 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13809
  • 56794
  • 684

Gdzie jest technik? 😎🗼

@Michał  technicy i tak pracują w zespołach...a kontakt jest przez specjalne połączenia.

Kwestia sms-a skoro apka i GPS go namierza, to apka może wysłać SMS-a 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19228
  • 55597
  • 754

Gdzie jest technik? 😎🗼

Pamiętam, jak monterzy przyjeżdżali do mnie z podłączeniem internetu na łączach Orange. Było dwóch, w trakcie przemieszczania się między klientami, jeden za kierownicą, drugi wysyłał informacje lub dzwonił z potwierdzeniem wizyty. Dla chcącego nic trudnego.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1951
  • 9488
  • 79

Gdzie jest technik? 😎🗼

U mnie na trzy wizyty zawsze był tylko jeden. Z tym, że to mieszkaniówka, więc i komplikacja niewielka.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2619
  • 10785
  • 98

Gdzie jest technik? 😎🗼

Przesyłam linka na temat Sprawdzenie statusu i zarządzanie wizytą technika https://www.orange.pl/omnibook/sprawdzenie-statusu-i-zarzadzanie-wizyta-technika#

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19228
  • 55597
  • 754

Gdzie jest technik? 😎🗼

Zastanawiające, czy wprowadzenie takiego śledzenia, poprawiło terminowość wykonywania prac przez techników, czy nadal są przekraczane lub technik w ogóle się nie pojawia.