Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

U mnie też wylogowanie po każdej przerwie technicznej. Trochę to uciążliwe...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Po dzisiejszej aktualizacji na Androidzie nie zostałem wylogowany, ale po raz setny wyłączył mi się PIN i logowanie biometrią.

Wkurzające i zarazem przykre jest to, że apka Flexa jest pisana na kolanie. Straciłem już wiarę w to, że kiedyś się to zmieni...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Tydzień temu miałem aktualizację do 51.1.1. Przez ten czas wszystko działało jak trzeba, aż do dziś kiedy po uruchomieniu aplikacji zobaczyłem ekran główny, chciałem wejść do klubu flex i...  Musiałem się zalogować.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@spiro , ja po aktualizacji daję wszystkie uprawnienia, by je zaczytała appka, a potem wyrzucam te, które moim zdaniem są zbędne. Jak zaczyna szwankować, bo takie jest prawo appek, że mogą nie działać poprawnie, to dla świętego spokoju na czas lukania daję jej, co wymusza na użytkowniku. Powiadomienia oznajmiają mi, kiedy pojawia się jakaś oferta czy okazja, więc to mi wystarcza.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Ale co mają uprawnienia do tego, że apka od Flexa jest jedyną którą znam z chyba setek używanych, która wylogowuje użytkownika raz na jakiś czas bez żadnego konkretnego powodu?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX


@f00ku55napisał(-a)

Ale co mają uprawnienia do tego, że apka od Flexa jest jedyną którą znam z chyba setek używanych, która wylogowuje użytkownika raz na jakiś czas bez żadnego konkretnego powodu?


@f00ku55 , to głębiej sięgnij dlaczego tak się dzieje. Może, lecz nie musi działać zgodnie z wolą programisty appki i taki jej urok. Nie ma napisane, co konkretnie się wydarzy, a jedynie skrótowo wyjaśnione, że może nie działać poprawnie. Ja tego nie wymyśliłem, że taki opis jest. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Dzieje się tak dlatego, że apka od Flexa od samego początku była napisana na kolanie i tuż po starcie Flexa było z nią od groma problemów. Jak widać niektóre zostały po dziś pomimo tego, że pierdyliard aktualizacji próbowały je naprawić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@f00ku55 , nie ukrywam, że sporo wychwyconych błędów zgłaszałem bezpośrednio na czacie Flexa, a także do dewelopera. Jednym działa bez problemów, a niekoniecznie u kogoś błędy nie wyskoczą. Może warto swoje uwagi i błędy zgłaszać deweloperowi? Bywa czasami, że droga do szczęścia nie jest prosta i mnie osobiście też to wkurza, ale nic nierobienie nie działa. Nie mówię o Tobie, tylko ogólnie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Ale ja od samego początku zgłosiłem niezliczoną ilość błędów 😉 Wylogowywanie jest niestety takiego typu problemem którego nikt nie chce/nie potrafi już naprawić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@f00ku55 , spytaj się kolegi @ketrasaArtur  ile użerki miał w innej technicznej sprawie i jak długo to trwało. Z kontami MO to dopiero były jazdy, ale ucichło jakoś. Aplikacja MO ile nerwów zjadała, ale konsekwentnie dawaliśmy "popalić" programistom i efekt jest pozytywny...przynajmniej ja tak sądzę😊