Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Wersja 32 weszła bez ponownego logowania, przynajmniej na razie.

Druga sprawa to kwestia ustawienia automatycznego logowania na zasięgu Orange. Po tapnieciu w Dowiedz się więcej nic się nie dzieje.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Wczoraj alka uaktualnula się do wersji 34 i wszystko działało. Dziś po uruchomieniu, przy próbie wejścia w płatności poprosilo mnie o zalogowanie 😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

mnie przed aktualizacją wylogowało, ale wyjątkowo pamiętało ustawienia PIN i logowanie palcem. Po podaniu hasła działało potem normalnie bez ponownych ustawień zabezpieczeń.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

W wersji 32.0.0 było chyba ok przez chwilę. Z każdą kolejną wersją wciąż mnie wylogowuje regularnie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Mnie również wylogowalo po aktualizacji, niestety. Chyba tego nigdy nie naprawią i trzeba będzie się za każdym razem logować do aplikacji.

Anonim

Nie dotyczy

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Po aktualizacji ponowne logowanie, to standard w aplikacjach na Android, jak coś poważnego jest zmieniane, to nie jest usterka czy bug.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Żaden standard, mam wiele aplikacji i tylko Orange Flex ma problemy z wylogowaniem, więc to nie jest wina aplikacji.

Anonim

Nie dotyczy

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@TheEcki  nowa aplikacja Mój Orange też po aktualizacji woła o @ i hasło, we Flex aplikacja bardziej kapryśna, ale bez przesady 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@Anonim niestety się nie zgodzę, żadna normalna aplikacja nie powoduje wylogowania po aktualizacji. Dodam również, że ja te problemy mam na iOS'ie, a nie na Androidzie 😉 Aplikacja Flex'a jest napisana na kolanie i najprawdopodobniej na raz na dwie platformy, tj. znając życie głównie na Androida, a potem jest po prostu portowana na iOS przy użyciu jakichś narzędzi. Stąd te wszystkie problemy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Piszesz tu o aplikacjach Orange, a nie firm trzecich. W Orange pewnie to norma, że wylogowuje, w aplikacji od magnetowych tego problemu nie ma. Także to wina jedynie Orange i ich podejścia do aplikacji. Po prostu nie mogą dobrze tego wdrożyć i działa to jak działa. Czasami sama aplikacja działa błędnie i zgłaszanie problemów z działaniem jest olewane. Ja na czacie nie dyskutuje, bo to nie ma sensu. Dobrze, że chociaż liczenie GB działa w miarę dobrze.