Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 19
  • 0

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna

Witajcie. Mam małe pytanko

 

1) odebrałem 2 startery flex w salonie

2) uruchomiłem aplikacje - zlecając przeniesienie pierwszego numeru z tmobile do orange flex  ( docelowo rodzina)

3) wybrałem 25 zł, ale nie widziałem narazie opcji 15 zł bez GB.

4) potwierdzili przeniesienie w poniedziałek..

 

w którym moemcie bede mógł zmienić na 15zł bez GB?

 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna

@kawola223 główny numer będzie za 25 PLN, to najniższa oferta dla numeru głównego.  Za 15 PLN numer który przeniesiesz do oferty Rodzina.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 19
  • 0

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna

esh to się troszkę przejechałem.

 

trzeba anulować przeniesienie i jeszcze raz zacząć ale od innego numeru 😕 myślałem, że mamy swobodę niezależnie od kolejności rejestracji.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna

@kawola223 niestety, jak numery zostaną już przeniesione do rodziny, to nie ma możliwości migrowania między kontem głównym, a kontem rodzina. W przyszłości będzie tak możliwość, ale jeszcze nie teraz.

 

Czy przy przenoszeniu korzystałeś z kodów polecających? Jeśli tak i anulujesz przenoszenie numeru, to już ponownie nie skożystasz z kodu polecającego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 19
  • 0

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna

jeszcze do tego etapu nie dotarłem wiec spokojnie będzie na to czas


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

przeniesienie z tmobile do orange flex rodizna

@kawola223 niestety już nie skorzystasz z kodu polecającego, bo konto we FLEX założone. Co najwyżej swój kod polecający możesz przekazać innej osobie.

 

Zakładam, że numery, które chcesz przenieść są zarejestrowane na tą samą osobę. To jest warunek skorzystania z oferty Rodzina.

 

Kolejna sprawa, użyta karta SIM FLEX nie może być ponownie wpisana do przeniesienia. Weź z salonu kilka starterów, są darmowe, więc jak będzie pomyłka, to samemu szybko się wymienić na nową kartę SIM.