Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przeniesienie kilku numerów do orange flex

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@viktor mając 4 numery na różnych kontach FLEX nie scalisz do rodziny. Trzeba będzie korzystać z konkurencji, czyli przenieść do innego operatora, a następnie wrócić do FLEX Rodzina.

Co do przeniesienia numerów na kartę jako firmowe, nie mam doświadczenia. Może ktoś się wypowie lub jak będzie składany wniosek w salonie o przeniesienie możesz się dopytać.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2025
  • 6249
  • 69

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@viktor Nie przenosilem nr firmowych, ale myślę że jest raczej tak samo jak prywatnych. Przed przemianami upewnij się tylko że w plusie dane firmy są aktualne.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

przeniesienie kilku numerów do orange flex

Ok to przyjmijmy ze przechodze do orange na kartę. Jak juz bedzie mi dzialal numer w orange to ile potrwa przeniesienie go do flex i czy to malo skomplikowany proces? Moge go ukonczyc w jeden dzien?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@viktor jak jesteś już w Orange na kartę, to przeniesienie do FLEX potrwa około 1-2 minuty. Nawet karty SIM nie musisz wymieniać. Po opłaceniu planu numer od razu działa na tej samej karcie SIM. Potem możesz przenieść pozostałe numery do Rodziny. Też potrwa tylko chwilę.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2025
  • 6249
  • 69

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@viktor migracja z orange na kartę do flexa może zająć dosłownie parę minut:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Orange-Flex-Przeniesienie-numeru-z-Orange-na-kart%C4%99/m-p/15...

(tekst jest z 2019, ale myślę że akurat tu niewiele mogło się zmienić)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

przeniesienie kilku numerów do orange flex

Jedyna zmiana jaką zauważyłem, to możliwość dokonania płatności za plan blikiem. Reszta jest dalej tak samo.

Jeszcze korzystanie z kodu polecającego. Należy go wpisać przed dokonaniem płatności.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@viktor najwazniejsze zeby wszystkie numery byly po przeniesieniu zarejestrowane na jeda osobe. Wtedy bez przeszkod mozesz wejsx do Flex Rodzina. Zarzadzasz wtedy numerami z jednej aplikacji na numerze glownym. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@byczyn_86 raczej przed przeniesieniem muszą być na jedną osobę zarejestrowane, bo inaczej nie będzie się dało przenieść do FLEX Rodzina.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przeniesienie kilku numerów do orange flex

@ketrasaArtur jak beda przed przeniesieniem, to beda i po przeniesieniu😆😆😆