Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange flex - wymaganie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

orange flex - wymaganie

Witam, mam pytanie, od ilu lat mozna miec orange flex?  mam 14 lat i potrzebuje drugiej simki a orange flex mi wpasowal bo ma esim, ale czy wiek ma cos do rzeczy z esim? i gdy moge miec orange flex to musze jakos potwierdzac moje dane lub cos? 😉 😀

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

orange flex - wymaganie

@fpiotro od 13 lat można mieć na siebie FLEX-a.

 

edit:

Najprościej kupić nowy starter Orange na kartę i od razu go zarejestrować. Potem przejść do FLEX, to w tedy trwa tylko chwilkę i nie trzeba wtedy żadnych danych potwierdzać. Autoryzacja przejścia do FLEX odbywa się przez kod otrzymany SMS-em. 

Przed dodaniem płatności warto wpisać kod polecający, to dostaniesz 30 zł.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

orange flex - wymaganie

A jesli nie zaplace flexa za jeden miesiac to odetna mi uslugi? bede mial jakas kare czy cos?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

orange flex - wymaganie

@fpiotro we FLEX nie ma kar. Nie płacisz, usługi są zawieszone maksymalnie do 6 miesięcy. Potem numer przepada.

Jak nie zapłacisz za odnowienie planu, to numer działa jeszcze 24 godziny od odnowienia. Potem nie da się nawet na niego zadzwonić aż do opłacenia planu. Jak opłacisz plan, wszystkie usługi są praktycznie w tej samej chwili przywracanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

orange flex - wymaganie

Ale będzie możliwość do mnie zadzwonić? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

orange flex - wymaganie

@fpiotro niestety nie. Jak pisałem wcześniej, numer bez opłaty za plan jest jeszcze aktywny 24 godziny, potem wszystkie usługi są zablokowane, nawet odbieranie połączeń. Nikt się do Ciebie nie dodzwoni. Opłacisz plan i wszystko w jednej chwili jest przywrócone. Dalej będzie można korzystać z FLEX-a.