Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kontakt z biurem obsługi

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

kontakt z biurem obsługi

Sprawa tego typu używam nowego numeru we flex i widnieje on w jakieś umowie jakiegoś tomasza a MAX jest niedoklepany i za cholere mnie nie puszcza... by z konsultantem rozmawiać. Nie mam ochoty płacić ani złotówki za kontakt zwłaszcza że moje dane orange ma przy rejestrowaniu numeru... Piszcze jaki macie pomysł jak zamówić rozmowę, do tego jestem za granicą.

 

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu Konto Mój Orange - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

kontakt z biurem obsługi

@purifier przy kontakcie z BOK Orange numer będący we FLEX zawsze będzie odrzucany. Numery FLEX są na innej platformie, dlatego odrzuca. Nawet jak by dodzwonić się na infolinię, to konsultant powie, aby ignorować, a klient się męczy z powiadomieniami.

Pomyłka, przy podawaniu danych lub zaszłości poprzedniego właściciela numeru. Zostaje zmiana numeru na inny. We FLEX wykona się to samodzielnie i jest możliwość wybrania jednego z 10 numerów. Po odświeżeniu listy wskakuje kolejne 10 numerów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

kontakt z biurem obsługi

@purifier  tylko czat jest we Flex, problem z kontem lub inny trudny temat daj, to zestawi czat z konsultantem 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

kontakt z biurem obsługi

@purifier zadaj pytanie sprzedażowe. O nowy abonament czy powiększenie pakietu. Ja ostatnio po 2 pytaniach zostałem przełączony. Max jest ok, ale nie w skomplikowanych i bardzo nietypowych sytuacjach


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

kontakt z biurem obsługi

@agat13  i dlatego gdy pytanie dotyczy nietypowej lub skomplikowanej sytuacji Max powinien łączyć z konsultantem, inna sprawa że ta sztuczna inteligencja mówiąc bardzo delikatnie jak to ujął @purifier jest niedoklepana.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

kontakt z biurem obsługi

@slav72 młody jest, uczy się


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

kontakt z biurem obsługi

@agat13 chyba nie zaczyna od podstawówki, bo jak tak to przed nim jeszcze bardzo dłuuuuuga edukacja🤣

Anonim

Nie dotyczy

kontakt z biurem obsługi

Max ostatnio mnie zaskoczył, zmieniałam @ do konta, sprawdził moje dane i od razu przełączył na konsultanta, więc uczy się, oby tak dalej, to że tu na niego narzekają na forum, to margines, bo nikt konta nie założy by go pochwalić, to zaobserwowalem od początku jak zaistniał w Orange 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

kontakt z biurem obsługi

@Anonim ja też kilka razy skorzystałem z jego pomocy i w sumie załatwiłem drobne sprawy. Nie mogę więc narzekać...jednak w sprawach skomplikowanych systemowi wolę z człowiekiem rozmawiać

Anonim

Nie dotyczy

kontakt z biurem obsługi

@agat13  proste sprawy to Max załatwia od ręki, problemy ma z trudniejszymi, ale da się go wymanewrowac 😁 Wtedy przełączy na konsultanta ☺


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

kontakt z biurem obsługi

@Anonim a jakież to My możemy mieć " trudne sprawy"??? Takie tylko w TV...🤣