Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 1

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Zegarek zakupiłem w przedsprzedaży bezpośrednio u Samsunga, we flex jestem od miesiąca razem z dodatkowym esim, tylko raz zdarzyło mi się że się przegrzał, możliwe że naprawili problem aktualizacją 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Przegrzewanie zegarka Samsung może załatać aktualizacją. Tak samo poprzez optymalizację może wydłużyć czas pracy na baterii, ale... LTE już Ci nie doda niestety, więc nie jestem przekonany czy dokonałeś słusznego wyboru 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 1

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Dodam też że można wykonywać jednocześnie połączenia z obu urządzeń z tego samego numeru 

Jedyny minus jakiego jeszcze nie rozwiązałem gdy rozmawiamy np przez telefon a ktoś do nas dzwoni nie otrzymuje informacji o zajętości numeru


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

A też masz problem z podwójnymi SMSami?

Kiedy rozłączę zegarek z telefonem, to wtedy ponownie przychodzą mi wszystkie SMSy, które dostałem na telefon...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 1

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Tak mam taki problem ale nie zawsze  pare sms do tylu przychodzi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Mam Galaxy watch 4 lte z dystrybucji t mobile. Czy będzie działał z esim-em z Flexa? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@Max57 powinien zadziałać. Zresztą że jak n od w masz FLEX-a, to możesz sam sprawdzić. Koszt założenia na miesiąc 1 zł hasłem FLEX lub 25 zł za jak już masz konto we FLEX. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Dziękuję za szybką odpowiedź. 

Konkretnie chodzi o przyjaciółkę, ktora ma taryfę 30 zł. we Flexie  + dodatkową plastikową kartę sim (rozmowy+internet). 

Teraz dostała w prezencie GW4  z dystrybucji t mobile. Chce wymienić dodatkową plastikową sim na esim, ale nie bardzo wie jak to zrobić + gdzieś przeczytała, że zegarek z t mobile może nie działać z esim-em od Flexa i się tym martwi. Będę wdzięczny za poradę. Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@Max57 kartę SIM na eSIM bez problemu wymieni w aplikacji. Jak nie będzie odpowiadało, to może z powrotem wrócić na standardowa kartę SIM, również w apce. Warto z salonu odebrać kilka starterów FLEX,. na ewentualne wymiany. Wymiana jest bezpłatna, i najlepiej wykonywać na karcie dodatkowej.

Wymiany dokonasz: ludzik z trybikiem w prawym górnym rogu, następnie karty SIM, kartą dodatkowa i wymień:

Screenshot_20220430-134252.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Przepraszam, ale nie rozumiem z tymi dodatkowymi starterami  flex. To w sytuacji gdyby chciałaby wrócić z esima  na plastik i wtedy jej numer tel. wpisywaliby jej na tym starterze jako na dodatkowej karcie sim? Przecież cały czas chciałaby mieć swój stary numer.