Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Mnie interesowała tylko dodatkowa karta eSIM z tym samym numerem który mam na zwykłym SIMie. Krótko mówiąc SIM w telefonie i ten sam numer na eSIMie w zegarku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Z tego co ja rozumiem, to we Flex możesz mieć jedną ekstra eSim za darmo, ale nie nazywa się to "ekstra eSim" tylko "dodatkowa karta"... kolejne zmartwienie, to czy tę kartę będzie sią dało aktywować na tym na czym chcesz...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@zulu1488 we FLEX jest taka możliwość i w abonamencie, tylko we FLEX jest bezpłatnie, w abonamencie płatne.

@Wineczek we FLEX-ie łatwiej sprawdzić, bo jak oferta nie pasuje, to zawsze można zrezygnować. W abonamencie można tylko zrezygnować z Extra eSIM, abonament dalej zostaje. Chyba że podpisać umowę online i testować przez 14 dni.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Czyli w końcu można mieć we Flex czy nie, bo pomału nie chwytam tematu. Dla mnie zawsze eSIM oznaczał inny numer niż główny, a ekstra eSIM ten sam tylko na dodatkowym urządzeniu. Wcześniej pisałeś, że we Flex nie ma takiej oferty. Więc?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@zulu1488 we FLEX można mieć eSIM z tym samym numerem. Możesz mieć nawet dwie karty eSIM z tym samym numerem i tylko we FLEX jest taka możliwość.

 

W abonamencie, Extra eSIM zapewnia ten sam numer co karta główna i dotyczy tylko abonamentu. 

 

Uważam, że zamieszanie wprowadza nazewnictwo usług. Inaczej nazwane jest we FLEX, a inaczej w abonamencie oraz rozmowa na temat dwóch różnych ofert.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Można mieć we Flex 1 extra eSim, ale we Flex to się nie nazywa "extra". Więc możesz mieć jeden zwykły sim na telefonie i ten sam numer na zegarku jako eSim za darmo... jeśli ten eSim zadziała z Twoim zegarkiem, a to już nie jest takie pewne z tego co rozumiem 😄


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Mój zegarek jest z dystrybucji Orange, więc myślę, że ogarnie. Chociaż nic mnie już w tym kraju nie zdziwi 😄.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@Wineczek we FLEX można mieć dwie karty eSIM: eSIM główną i eSIM dodatkową. Wszystko zależy, co w danym momencie jest nam potrzebne.

 

@zulu1488 powinno działać. W przypadku problemów, łatwiej pomoc uzyskasz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 1

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Witam

posiadam Galaxy Watch 4 Classic dodatkowa karta SIM w Orange flex działa bez zarzutu zostawiasz telefon w domu, dzwonisz z zegarka.  Pozdrawiam

 

 

 

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Dzięki za informację.

Sprecyzuj jeszcze, czy zegarek był z dystrybucji Orange, czy z innej.

 

PS.: Ostatecznie i tak zdecydowałem się na wersję bez LTE po przeczytaniu opinii o przegrzewającej się wersji LTE i o krótkim czasie pracy na baterii w tym trybie 😛