Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Dzień dobry,

Czy w Orange Flex "Karta dodatkowa eSIM" działa już na zegarkach Samsung Galaxy Watch 4 z LTE?

Nie ma z tym problemów? Zegarek z oficjalnej polskiej dystrybucji, współpracujący z telefonem Samsung S10e.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 1

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Witam

posiadam Galaxy Watch 4 Classic dodatkowa karta SIM w Orange flex działa bez zarzutu zostawiasz telefon w domu, dzwonisz z zegarka.  Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

34 ODPOW. 34

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@Wineczek zgodnie z informacjami zawartymi na stronie:

https://flex.orange.pl/cechy/esim

Wspomniany model urządzenia powinien działać z kartą eSIM FLEX


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Na stronie którą podajesz jest:

"Samsung Galaxy Watch Active2 LTE, Samsung Galaxy Watch LTE, Samsung Watch 3, Samsung Watch 4"

Wolałem upewnić się, że "Watch 4" to Galaxy Watch 4 😉

 

Dzięki za odpowiedź. Super byłoby jeszcze, gdyby ktoś napisał "Ja mam ten zegarek i działa bez problemu".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Wineczek zgodnie z informacjami zawartymi na stronie:

https://flex.orange.pl/cechy/esim

Wspomniany model urządzenia powinien działać z kartą eSIM FLEX


Tylko jedno pytanie, czy nie będzie problemem to że nie jest z dystrybucji Orange, jak było niedawno na forum z telefonem Samsung (niby polska dystrybucja a w Orange problem)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@slav72 @Wineczek istnieje takla możliwość, że urządzenia z poza dystrybucji Orange mogą nie działać z kartą eSIM. Nawet nie zawsze konsultanci Orange chcą pomagać, jak się dowiedzą podczas rozmowy, że urządzenie z poza dystrybucji Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@ketrasaArtur  i właśnie to miałem na myśli, polska dystrybucja ale nie dystrybucja Orange Polska ( pytanie: czemu nie działa mi karta eSIM Orange? - odpowiedź: ale nie kupił Pan urządzenia u nas).


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Zadam swoje pytanie w tym temacie, bo już nie mam siły szukać odpowiedzi gdzie indziej. Pytanie jest krótkie, a odpowiedzi tyle ilu ludzi w internecie.

Czy karta extra eSIM (z tym samym numerem) w ofercie Flex jest płatna?

Godzinę temu wróciłem z salonu Orange gdzie miła pani (choć niezbyt rozgarnięta) poinformowała mnie, że: aktywacja tej karty kosztuje 5 złotych oraz dodatkowo co miesiąc opłata w wysokości 8,99 zł. Jak jest naprawdę skoro gdzie indziej można przeczytać, że koszt to 0 zł? Potrzebna mi jedna kompetentna osoba która odpowie na to pytanie zgodnie ze stanem faktycznym.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@zulu1488 w ofercie FLEX-a nie ma Extra eSIM. To jest oferta abonamentowa. We FLEX jest możliwość aktywacji dodatkowej karty SIM lub eSIM, obecnie bez opłat. Obecnie do jednego numeru telefonu we FLEX mogą bnyć przypisane dwie karty: Głowna i dodatkowa. Dodatkowa obecnie jest bez opłat.

W salonie Orange nie podadzą żadnych informacji na temat FLEX-a, bo nie są do tego przeszkoleni. Mogą natomiast podać informacje dotyczące Extra eSIM, ale dotyczące tylko ofert abonamentowych.

 

Jeżeli chcesz porozmawiać z konsultantem odnoście oferty FLEX, to czat w apce lub na stronie https://flex.orange.pl/. Logowanie takie samo jak do apki FLEX.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

Dzięki za konkretna odpowiedź, chociaż... właśnie mi uświadomiłeś, że w takim razie Orange nie jest mi w ogóle do niczego potrzebny 😂. Potrzebowałem właśnie ekstra, bo eSIM z innym numerem mnie nie interesuje, a nie jestem na tyle szalony, żeby przejść na abonament.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

eSIM na Galaxy Watch 4 LTE

@zulu1488 jeszcze napiszę, abyśmy się dobrze zrozumieli:

We FLEX możesz mieć dwie karty SIM lub eSIM z tym samym numerem, główną i dodatkową i dodatkowa jest bezpłatna.

W abonamencie możesz mieć 4 dodatkowe karty eSIM z tym samym numerem + jedna główna SIM lub eSIM, w sumie jest 5 z tym samym numerem, ale tu każda dodatkowa karta eSIM jest płatna.