Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak możliwości dodania karty eSIM


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

brak możliwości dodania karty eSIM

Witam

Zainstalowałem aplikację Orange Flex i dodałem do konta 2 numery komórkowe, które były na kartę. Jeden główny, potem do konta dopisałem drugi. Na pierwszym numerze głównym mogę dodać nową kartę  w ilości sztuk 1 np eSim, natomiast problem jest przy drugim numerze, gdzie mogę dodać tylko kartę SIM standardową (nie ma opcji wybrania eSim). eSIM na drugim numerze potrzebuję do Apple Wach 8. Telefon to Iphone 11proMAX. Proszę o pomoc, może ktoś wie co jest nie tak<

8 ODPOW. 8

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

brak możliwości dodania karty eSIM

eSIM do zegarka dodajesz jako dodatkową kartę SIM do numeru głównego i to z poziomu AW, a nie apki Flexa. To będzie ten sam numer co Twój główny, nie oddzielny.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

brak możliwości dodania karty eSIM

Ok dzięki za odpowiedź.

Tzn. eSIM działa tylko dla numeru głównego, a dla dodatkowych już nie??? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

brak możliwości dodania karty eSIM

@MasterOFOrion masz dwa numery we FLEX, jeden jako główny, drugi dołączony do rodziny?

Na numerze głównym możesz mieć  w zależności od planu jedną dodatkową kartę SIM/eSIM przy najniższym planie lub trzy przy najwyższym planie.

Jeżeli masz najniższy plan i już aktywną dodatkową kartę SIM, to możesz ją wymienić na eSIM lub zwiększyć plan, aby dodać komejną kartę eSIM.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

brak możliwości dodania karty eSIM

Inaczej.
W Orange Flex dla firm mam numer główny X. Do konta dopisałem numer dodatkowy Y. Dla numery X mogę zrobić dodatkowa kartę sim/esim z tym samym numerem. Dla numeru Y moge mieć kartę sim dodatkową z tym samym numerem Y ale nie eSim. Po prostu nie ma wyboru karty eSim dla numery Y jako drugiej a tylko sim. Dla numery X jako kartę dodatkową moge wybrać sim lub eSim. Stad pytanie czy druga karta jako eSim może być wyrobiona tylko dla numery głównego X?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

brak możliwości dodania karty eSIM

E-sim tylko dla numeru głównego 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

brak możliwości dodania karty eSIM

Ok. W takim razie żeby odłączyć numer dodatkowy Y od konta (czytaj numery głównego) i zrobić go jako główny na innym koncie (adresie e-mail) muszę przenieść numer do innej sieci na kartę, a potem zaczynać go znowu do Flex? Dobrze rozumiem? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

brak możliwości dodania karty eSIM

Tak jak piszesz 😎


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

brak możliwości dodania karty eSIM

Nieprawda. eSIM jest dostępny dla numerów dodatkowych. Tylko nie z poziomu aplikacji administratora. Właściciel numeru dodatkowego musi porać aplikację Flex i zalogować się swoim numerem.