Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zmiany w Orange Flex


Wprowadzamy zmiany w cennikach oferty Orange Flex. Zerknij, co przygotowaliśmy.
Z dniem 7.03.2023 zmieniamy:
▪ cennik usług w ofercie Orange Flex z dn. 18.08.2022 – zmiana polega na usunięciu z oferty
Planu 25 zł oraz usług Video Pass, Music Pass oraz Game Pass,
▪ cennik usług w ofercie Orange Flex z dn. 8.11.2022 – zmiana polega na usunięciu z oferty usług
Video Pass, Music Pass oraz Game Pass,

Zmienione cenniki będą obowiązywały od 7.03.2023. Z ich nową wersją możesz zapoznać się na końcu
tej informacji.
Poniżej wyjaśniamy bardziej szczegółowo, co się zmieni.
Co się zmieni w naszych Planach?
▪ Usuwamy możliwość korzystania z Planów: 25 zł z 15 GB bez 5G, 30 zł bez 5G z 30 GB, 80 zł z
100 GB z 5G, 50 zł z 50 GB bez 5G, 31 zł z 6 GB bez 5G, 40 zł z 20 GB bez 5G, 35 zł z 10 GB bez
5G, 33 zł z 8 GB bez 5G, 37 zł z 12 GB bez 5G, 60 zł z 60 GB bez 5G, 39 zł z 14 GB bez 5G, 70 zł
z 70 GB bez 5G.

https://flex.orange.pl/dokumenty/Ogloszenie_zmian_oferty_FLEX_WEB_2_02_2023_5316b91638.pdf

93 ODPOW. 93

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w Orange Flex

No i pięknie, jak dla mnie oferta zrobiła się całkiem nieopłacalna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Zmiany w Orange Flex

@xeth  Dlatego ja na razie nigdzie nie przechodzę do zadnego Flexa.Ale zapewne beda też jakieś zmiany na karciarzy bo jak ruszaja Flexa to pewnie i ruszą oferty na kartę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Zmiany w Orange Flex

Z Music Pass, Video Pass i Game Pass korzysta zaledwie 2% użytkowników, dlatego Orange Flex zdecydował je zamknąć. W to miejsce zaproponuje pakiety nielimitowanego transferu danych do wykorzystania w dowolny sposób


Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Zmiany w Orange Flex

Dla mnie te zmiany na plus, 5zl odżałować mogę, wiedziałem że plan za 25 zł się nie uchowa, kto wie może skorzystam bardziej, niż tu w temacie piszą i oferta nie będzie gorsza, niż była 😎

Tak na marginesie, to mega fajnie mam, jeden SIM w telefonie, drugi ten sam w aucie i można rozmawiać+ nawigować 😃


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

Ja już kiedyś pisałem. Flex nie jest i nie będzie najtańsza oferta. Ma być wygodny, dawać wiele możliwości (esim, druga karta, zarządzanie simami, dzielenie GB) a dodatkowo dać bezpieczeństwo pełnej kontroli wydatków. Jak ktoś chce taniej to sa inne ofert choćby Nju. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w Orange Flex

@Remi moze kiedyś tak było, teraz winnych sieciach mamy podobne oferty więc z tą wygoda bym nie przesadzał.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

Ja nie znam takiej oferty z taka aplikacja która działa z ratingiem w czasie rzeczywistym ale z chęcią się dokształcę.

 

Mam iPhone z Apple Watch i trzy karty w rodzinie. Wszystkim zarządzam z apki. Zero stresów za granica.

 

Oczywiście wszędzie esim. Patagonii zmieniałem setup telefon plus zegarek. Zmiana trwała 2 minuty

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zmiany w Orange Flex

@Remi Ogólnie tak jak prepaid się rozwija to Flex się rozwija bardziej wolniej a wręcz stoi w stagnacji. 

Czemu nie dajecie tego pakietu 12x100GB we Flexie?

Ciekawe kiedy AMA o Flexie 3?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Pewnie większość użytkowników nie żongluje e-simkami wiec nie jest to jakiś game changer.

Ja przy wyborze oferty kierowałem się tym że e-sim w ogóle jest i obsługą VoLTE w innych sieciach w tamtym okresie tego nie było, obecnie to już jest standard.