Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana pakietu a liczba SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 309
  • 1279
  • 5

Zmiana pakietu a liczba SIM

Mam pytanie dotyczące zasad działania Fleksa.

Jak wiadomo zmiana pakietu na wyższy powoduje przejście na niego od razu, zmiana na niższy następuje od kolejnego okresu. Nic się chyba w tej kwestii nie zmieniło na razie?

Ale jak taka zmiana pakietu ma się do liczby dostępnych dodatkowych kart SIM?

Przykładowo mam pakiet za 80zł i 3 dodatkowe karty SIM w użyciu, zmieniam pakiet na 35zł - przysługuje mi więc tylkojedna dodatkowa karta... Czyli co teraz się stanie? Dwie karty zostaną od nowego okresu zablokowane lub wyłączone? Które konkretnie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19393
  • 56039
  • 761

Zmiana pakietu a liczba SIM

@Ianus72 nie zmienisz pakietu na niższy, póki nie będziesz miał wyłączonych nadmiarowych kart SIM. Więc mając pakiet najwyższy z trzema dodatkowymi kartami SIM, przed zmianą na najniższy musisz wyłączyć dwie dodatkowe karty SIM, dopiero będzie aktywna możliwość zmiany planu na najniższy. Inaczej nie przejdziesz, bo najniższy plan będzie zablokowany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19393
  • 56039
  • 761

Zmiana pakietu a liczba SIM

@Ianus72 nie zmienisz pakietu na niższy, póki nie będziesz miał wyłączonych nadmiarowych kart SIM. Więc mając pakiet najwyższy z trzema dodatkowymi kartami SIM, przed zmianą na najniższy musisz wyłączyć dwie dodatkowe karty SIM, dopiero będzie aktywna możliwość zmiany planu na najniższy. Inaczej nie przejdziesz, bo najniższy plan będzie zablokowany.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 309
  • 1279
  • 5

Zmiana pakietu a liczba SIM


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Ianus72 nie zmienisz pakietu na niższy, puki nie będziesz miał wyłączonych nadmiarowych kart SIM.


Czyli jednak wyższy pakiet w tej sytuacji nie działa w pełni do końca okresu rozliczeniowego...

Trochę to bez sensu. Zapłaciłem do końca okresu za np. 3 dodatkowe simki ale muszę jedną albo dwie z nich wcześniej wyłączyć, żeby od kolejnego okresu zmniejszyć pakiet?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19393
  • 56039
  • 761

Zmiana pakietu a liczba SIM

@Ianus72 dokładnie tak musisz zrobić. Możesz wyłączyć nadmiarowe karty SIM na dzień przed zmianą/odnowieniem na niższy plan, ale jeśli chcesz zaplanować zmianę planu wcześniej, to przed zmianą na niższy plan musisz mieć odpowiednio mniej kart SIM.