Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru administratora

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Zmiana numeru administratora

Cześć

Założyłem konto flex z numerem losowym na testy, po testach zdecydowałem się przenieść swoje firmowe numery z TMOBILE do flexa . Dodałem numery do numerów rodzinnych i obecnie czekam na przeniesienie. Dopiero potem doczytałem o ograniczeniach numerów z rodziny i braku możliwości zmiany numeru głównego (obecny nr główny nie będzie mi już potrzebny). jak teraz ogarnąć tą sytuację, przede wszystkim chciałbym żeby mój nr główny był inny. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Zmiana numeru administratora

Numeru mogą przejść do rodziny będą działać nawet gdy nie będzie nr głównego, natomiast nr główny /który jest Ci niepotrzebny/ możesz przenieść do innej sieci np do play, a w miejsce nr głównego możesz przenieść Twój numer z innej sieci tylko nie ten który już masz w rodzinie.

Przykład: masz trzy nr w T-mobile dwa przenosisz do rodziny. Ten nr główny który jest losowy przenosisz do play, a w miejsce nr głównego przenosisz trzeci nr z t-mobile. Ale jeśli zleciłeś przeniesienie już wszystkich nr musisz anulować przeniesienie nr głównego. Dopiero gdy pozbędziesz się aktualnego nr głównego będziesz mógł przenieść na miejsce nr głównego Twój nr główny

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Zmiana numeru administratora

@advert anulować przeniesienie  a jeśli się już nie da, to przenieść numery do konkurencji i ponownie wrócić do FLEX-a.

 

Tu pomysł w tej sprawie:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Przeniesienie-numeru-z-FLEX-Rodzina-do-konta-g%C5%82%C3%B3wne...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Zmiana numeru administratora

Numeru mogą przejść do rodziny będą działać nawet gdy nie będzie nr głównego, natomiast nr główny /który jest Ci niepotrzebny/ możesz przenieść do innej sieci np do play, a w miejsce nr głównego możesz przenieść Twój numer z innej sieci tylko nie ten który już masz w rodzinie.

Przykład: masz trzy nr w T-mobile dwa przenosisz do rodziny. Ten nr główny który jest losowy przenosisz do play, a w miejsce nr głównego przenosisz trzeci nr z t-mobile. Ale jeśli zleciłeś przeniesienie już wszystkich nr musisz anulować przeniesienie nr głównego. Dopiero gdy pozbędziesz się aktualnego nr głównego będziesz mógł przenieść na miejsce nr głównego Twój nr główny