Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Sprawdziłem "Podcasty" na iOS / iPadOS / macOS i niestety nie wliczają się do Music Pass'a. 😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Sprawdzałem jak miałem okres próbny na miesiąc, teraz niestety nie mam jak sprawdzić. 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

właśnie zamknięto mój pomysł na dodanie Google Duo do Passów podając nieprawdziwe info.

MASAKRA

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Google-Duo-w-Social-Pass/idc-p/240734#M9371

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Szkoda trochę, że Twój pomysł nie został zrealizowany.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Wiadomo już kiedy i czy w ogóle Video Pass zrówna się ofertą z odpowiednikiem abonamentowym w Orange?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Flex wygląda na opuszczony tak więc szybko (jeśli wcale...) bym na to nie liczył.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Trochę mnie nie było i nie śledziłem tematu, ale widać, że nie zależy im na wprowadzeniu tych usług, dlatego ja kupuję tylko główny pakiet za 25 zł i nic więcej. Tak jak na górze pisaliśmy nie wiadomo, czyli w ogóle, a może kiedyś? Szklaną kulą nie jestem. Jeżeli nikt nie jest zainteresowany to wątpię, że to się zmieni, bo tu na forum niewiele się dzieje.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Gdzieś w innym temacie napisałem, że chyba Flex nie za bardzo wypalił pod kątem biznesowym. Obecnie aplikacja praktycznie nie jest rozwijana. Dodatkowe apki w Video Passie miały być kiedy, chyba z pół roku temu?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

W końcu doczekaliśmy się ujednolicenia pakietu VideoPass z ofertą abonamentową jak w głównym Orange 🙂