Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

Nic się nie "rozłącza" po stronie operatora tylko z powodu instalacji nowego softu na telefonie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 432
  • 3697
  • 19

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

@slav72 @f00ku55 dla mnie to mimo wszystko zaskakujące, że zmiana softu powoduje konieczność ponownej aktywacji usługi u operatora. Człowiek całe życie się uczy (a i tak głupi umrze) 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

Niestety w moim przypadku obsługa klienta twierdzi że usługa jest włączona, ale nie mogę tego sprawdzić z poziomu telefonu bo menu zniknęło .

 

Wkładając tą kartę SIM do innego telefonu Vowifi się włącza więc to musi być kwestia obsługi nowego oprogramowania MIUI przez Orange.

 

Trochę nie wiem czy mogę coś zrobić oprócz czekania...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

Nic nie zrobisz, witaj w Orange 😉 Jeżeli chcesz bezproblemowego działania VoLTE i VoWiFi na każdym telefonie to niestety nie tu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

@Babol  możesz spróbować zresetować telefon do ustawień fabrycznych i ponownie wymusić pobranie nowego softu, być może powstał jakiś błąd podczas pobierania oprogramowania.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

slav72, sorki, ale piszesz głupoty 😉 Po pierwsze, przywrócenie do ustawień fabrycznych nie usuwa softu. Zostajesz na takim na jakim jesteś.

Po drugie, podczas instalowania nowego softu jest on weryfikowany pod kątem poprawności jego ściągniecia, hashy MD5, itp. Nic, co jest błędnie pobrane nie zostanie zainstalowane.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

@f00ku55  skoro @Babol  pisze że z menu zniknęła opcja VoWi-Fi to można sądzić że jednak powstał jakiś błąd po aktualizacji, a resetu do fabrycznych można spróbować (choć to ostateczność).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoWifi po aktualizacji do MIUI 13

Opcja mu zniknęła po aktualizacji ponieważ wszystko wskazuje na to, że Orange jej nie dostosował. Tyle, nic więcej. Żadnego resetu nie musi robić, musi poczekać, ewentualnie zmienić sieć.