Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

Dzień dobry, wyjechałem do Tajlandii i przez jakiś czas otrzymywałem SMS na mój numer który mam w orange flex. Po krótkim czasie przestałem i nie mam pojęcia o co chodzi. Próbowałem skontaktować się z Orange Flex ale aby zalogować się do aplikacji muszę podać... Kod z SMS którego nie dostaje. Nie mam pojęcia co mogę zrobić. Próbowałem się również skontaktować przez instagrama ale niestety nikt nie odpisuje. Jak mogę się inaczej skontaktować z Orange Flex?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

@levskyy do aplikacji można się zalogować @ który podałeś przy zakładaniu konta i wtedy sms nie potrzebny, aplikacja ma czat i z tego skorzystaj.

Inna opcja to portal FLEX, tam w sekcji Pomoc jest też czat 😉

https://flex.orange.pl/pomoc

 

Tak na marginesie, wybierz operatora ręcznie, może ten do którego się logujesz blokuje komunikację 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

@levskyy do aplikacji można się zalogować @ który podałeś przy zakładaniu konta i wtedy sms nie potrzebny, aplikacja ma czat i z tego skorzystaj.

Inna opcja to portal FLEX, tam w sekcji Pomoc jest też czat 😉

https://flex.orange.pl/pomoc

 

Tak na marginesie, wybierz operatora ręcznie, może ten do którego się logujesz blokuje komunikację 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19341
  • 55879
  • 758

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

@levskyy kontakt z konsultantem FLEX tylko przez czat w aplikacji lub na stronie:

https://flex.orange.pl/

Logowanie najlepiej e-mailem.

Zakładam, że masz za granicą główną kartę SIM. Dodatkowa nie będzie działała.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

Udało się przez mail, zarejestrowałem się na maila na którego nie logowałem się od dawna, ale co by było jakbym nie pamiętał maila? Nie wiem, choć się domyślam 😀

Także dzięki za rady, okazało się że jak nie płacisz za flex = nie masz numeru. Myślałem że zostaje na jakieś kilka miesięcy ale nie. Opłaciłem i jest git.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

@levskyy we FLEX jest inaczej, nie opłacisz planu, to brak aktywnych usług, warto mieć zapas na kolejny plan.

Co do @, to trzeba go pamiętać, jak numer zablokują, to tylko @wejdziesz na konto FLEX 😎

Jeśli jakaś odpowiedź była pomocna, to oznacza ją jako rozwiązanie 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19341
  • 55879
  • 758

Tajlandia, nie otrzymuje SMS, brak możliwości kontaktu.

@levskyy warto sprawdzać środki w zakładce płatności, jeśli FLEX-a opłacasz bikiem. Powinien też przyjść SMS, że został jeden dzień ważności numeru z powodu braku płatności za plan.