Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 1

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

Od około tygodnia mam ten sam problem - ktoś do mnie dzwoni - przez sekundę słyszę dzwonek po czym następuje rozłączenie tak jakbym to ja odrzucił połączenie. I na koniec dostaję smsa z powiadomieniem, że ktoś próbował się połączyć. W telefonie mam fizyczna kartę SIM, duplikat e-sim w zegarku.

 

Mając doświadczenie z próbami wyjaśnienia kilku problemów na czacie nie chce mi się nawet podejmować tematu. Powoli zaczynam się rozglądać za innym operatorem. Pal licho tego e-sima, przydał mi się w ciągu roku może ze 2 razy.

 

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu Mój numer jest zajęty - Wiktor

6 ODPOW. 6

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 1

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

Problem powrócił. Od około tygodnia ponownie większość prób dodzwonienia się do mnie kończy się odrzuceniem rozmowy. Ktoś jeszcze ma taki problem?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

Nie mogę na szybko znaleźć informacji w tym temacie, więc mogę się powtórzyć. Czy @Vulg masz dwie karty SIM przypisane do tego numeru, czy tylko jedną?

Z dwoma kartami SIM u mnie również występował podobny problem. Jak były dwie zalogowane do sieci, to nie można było się dodzwonić. Wystarczyło wyłączyć urządzenie z dodatkową kartą SIM i problem ustępował.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

@Vulg  powtórzę podobnie jak @ketrasaArtur  spróbuj wyłączyć zegarek i sprawdź czy problem nadal występuje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

@Vulg czy udało się coś wyjaśnić w Twojej sprawie? Przeprowadziłeś testy z jedną kartą SIM?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 1

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

W końcu udało mi się zalogować. Zrestartowałem zegarek z esimem i chwilowo problem ustąpił. Nie wiem czy dlatego, że zrestartowałem zegarek, czy z innego powodu. Póki co działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozłączenie po jednej sekundzie dzwonka

@Vulg dobrze, że problem udało się rozwiązać. Ważne, że działa tak jak potrzeba 👍