Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Przenoszenie numeru z Orange na kartę do Orange Flex

Cześć,

chciałbym zapytać, co stałoby się z moimi środkami na koncie głównym w Orange na kartę, jeśli przeniósł bym ten numer do Orange Flex?

Pozdrawiam,

Herr_Prince.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

Zostaną utracone.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

Zostaną utracone.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
Poziom 23, Pasjonat
  • 526
  • 414
  • 19

Najlepiej uruchomione pakiety oraz środki na koncie oferty na kartę wykorzystać przed przeniesieniem.

Inaczej przepadną. Często nawet przy zmianie między ofertami na kartę niektóre pakiety też mogą przepaść.

Jak to ktoś ładnie na forum nazwał. Przeniesienie oferty z OnK do FLEX, abonamentu itp, a posiada środki i usługi, to jest zerwanie umowy i płaci się za to karę w postaci utraty środków Emotikon: Szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

[ Edytowane ]

Na prepaidzie w Orange jest też przelew sms https://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004889665,title,Przelew-SMS,article.html

Dla mnie to nie kara. Bo na koniec można się spłukać, wziąć 5 zł kredytu nie spłacać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 526
  • 414
  • 19

[ Edytowane ]

Dobrze, jak ktoś ma mało środków na koncie. Jeżeli jest ponad 50 PLN, to już trochę się trzeba nasłać tych SMS-ów, bo max przelew to 5 PLN i jest ograniczenie ilościowe w miesiącu.

EDIT

W każdym bądź razie, przeniesienie numeru do innej oferty należy zrobić z głową, aby później nie żałować decyzji. Powrót możne być bardziej skomplikowany.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
0 Lubię to
Odpowiedz