Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie z nju abonament do flex

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 70
  • 0

Przeniesienie z nju abonament do flex

Mam (miałem) dwa numery w nju abonament - główny (nr 1) i dodatkowy (nr 2). Zamówiłem i aktywowałem kartę SIM we fleksie (nr 3). Usługa jest ok, dlatego chciałem przenieść nr 1 i 2 do fleksa, a nr 3 usunąć.

W aplikacji przez zakładkę Rodzina przeniosłem nr 2- tu był pierwszy zonk, bo wg obsługi fleksa nie można dla numeru w Rodzinie zamówić drugiej karty SIM do internetu.

Następnie chciałem przenieść nr 1 celem ustawienia go jako główny, ale obsługa napisała na czacie, że to niemożliwe - i że mogę go tylko dodać jako następny w Rodzinie z nr głównym - nr 3.

Proszę o pomoc co można zrobić, żebym w efekcie końcowym mógł przenieść dawny nr główny z nju tj. nr 1 do fleksa, z ustawionym nr 2 w jego "Rodzinie".

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie z nju abonament do flex

@oper4 teraz proponuję przenieść numery do konkurencji, magenta lub fiolet, a następnie wrócić do FLEX. Z FLEX do Orange nie da się przenieść numerów. Trochę na okrągło, ale tylko konkurencja może pomóc. W okolicach tygodnia do dwóch powinno się udać poprzenosić numery do FLEX-a.

Proponuję udać się do salonu Orange i wziąć kilka starterów FLEX. Ułatwi później sprawę przenoszenia do FLEX. Startery w salonie są bezpłatne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie z nju abonament do flex

@oper4 teraz proponuję przenieść numery do konkurencji, magenta lub fiolet, a następnie wrócić do FLEX. Z FLEX do Orange nie da się przenieść numerów. Trochę na okrągło, ale tylko konkurencja może pomóc. W okolicach tygodnia do dwóch powinno się udać poprzenosić numery do FLEX-a.

Proponuję udać się do salonu Orange i wziąć kilka starterów FLEX. Ułatwi później sprawę przenoszenia do FLEX. Startery w salonie są bezpłatne.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Przeniesienie z nju abonament do flex

Można też niechciany numer który jest numerem głównym, przenieść do konkurencji. A na jednym z nr w rodzinie zmienić plan na taki który ma internet i z tego numeru przekazywać internet na ten drugi w rodzinie. Później  numer który ma być numerem głównym przenieś do innego operatora i wróć z nim na konto jako numer główny po paru dniach

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 70
  • 0

Przeniesienie z nju abonament do flex

Jeszcze jedno "głupie" pytanie - w salonie konkurencji (P4, T-mobile itd.) jak określić flexa - jako ofertę na abonament czy na kartę - wiem, że ode mnie - jako wnioskującego o przeniesienie numeru - potrzebują takiej informacji?  


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 538
  • 8

Przeniesienie z nju abonament do flex

czytalem jakis czas temu na portalu branzowym spiders czy cos w tym stylu, ze nalezy wybrac prepaid
oni tam wlasnie testowali Flexa pod tym katem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie z nju abonament do flex

@oper4 tak jak podał @mD_360 , określić jako preepaid. Tak też przenosiłem numer z FLEX-a, akurat do P4. Tam też najszybciej załatwi się formalnoś