Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Flex


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex

Hej,

Kilka dni temu zleciłem przeniesienie numeru do Flexa przez aplikację.

Jutro mijają 3 dni od złożenia zamówienia a ono nie zostało jeszcze wysłane - dodam, że datę przeniesienia numeru mam na 02.01.2021 więc nie chcę zostać bez aktywnej karty na weekend.

Czy jeśli kupię jutro kartę Flexa w salonie i ją zeskanuje w apce to to przejedzie i numer się przeniesienie?

 

Pozdrawiam

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru do Flex

@ejakubektakie rozwiazanie  powinno zadzialac tym bardziej skoro Twoje zamowienie jest jeszcze nie wyslane. Na stronie Flexa pisze 

Zamów SIM-a kurierem za 0 zł lub odbierz go osobiście (np. w salonie Orange).

Wiec to raczej bez roznicy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru do Flex

@ejakubek jeżeli datę przeniesienia numeru do FLEX masz ustawioną na 2 stycznia, to numer zostanie przeniesiony z tą datą. Nie ma informacji, czy przeniesienie jest od innego operatora, czy z Orange. Jak z Orange, to zostaje tą samą karta SIM. Jak od innego operatora, to w apce powinna być wybrana opcja, w jaki sposób na być dostarczona karta SIM. Z salonu warto wziąć ze sobą kilka starterów FLEX. Są bezpłatne, a zawsze mogą się przydać, nawet na wymianę karty SIM, którą możesz wykonać samodzielnie w każdej chwili w apce, więc warto mieć pod ręką. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Dziś dostałem 2 karty w salonie Orange, już zeskanowane czekam tylko na przeniesienie numeru 😉