Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@shevchenko_1987 nie przeprowadzałem więcej prób przenoszenia numeru, natomiast na forum nie podawane są obecnie od innych użytkowników, czy występują problemy. Być może oferta FLEX jest na tyle dobra, że nie przenoszą numerów do oferty na kartę. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

jacy operatorzy komórkowi w Polsce umożliwiają przejście z orange flex do ich oferty na kartę przez internet, bez wizyty w salonie?? a może nie ma takich...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@lotuss1 na czacie FLEX możesz zgłosić, że chcesz przejść do oferty na kartę Orange. W kilka minut będziesz przeniesiony do FREE, na tej samej karcie SIM.

Tu moje testy przenoszonego numeru:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-FLEX-do-oferty-Orange-na-kart%C4%99/m-p/3...

Zakładam, że problemu do tego czasu już zostały usunięte.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

czytałem cały wątek:)

mi chodzi ogólnie, czy któryś operator umożliwia przejście z Flexa  bez wizyty w salonie.?? (pomijając prepaid orange)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@lotuss1 tak umożliwia, tylko na forum Orange nie dostaniesz odpowiedzi jaki operator. Poszukaj w necie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Co w tym Flexie Wam nie pasuje, że rezygnujecie... Oferta prosta z obsługą w aplikacji bez zbędnych call center i wizyt w salonie. Dla osób samodzielnych. Jedyna w Orange z dostępem do nielimitowanych GB 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@lotuss1napisał(-a)

czytałem cały wątek:)

mi chodzi ogólnie, czy któryś operator umożliwia przejście z Flexa  bez wizyty w salonie.?? (pomijając prepaid orange)


Bez wizyty w salonie się nie obejdzie, jak przechodzisz do konkurencji, ale to chyba nie problem, do prepaid przejdziesz poprzez czat FLEX w kilka minut, potem to już z górki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

FLEX nie umożliwia skorzystania z usługi Dzięki Tobie. To jest dla mnie duży minus. Nie mniej mam ofertę na kartę, FLEX-a i NJU. O reszcie ofert nie wspomnę, bo nie wypada 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Próbował ktoś w ostatnim czasie przenosić numer z Flex do Orange na kartę? Nadal występują jakieś problemy?

Pewnie zdziwi was że po kilku dniach chcę uciekać do Orange na kartę ale tak naprawdę to właśnie ta oferta mnie interesuje, przygoda z Orange Flex była tylko po to by uciec szybciej z abonamentu. Ten numer jest dla mnie bardzo ważny i nie mogę go stracić ani nie mogę sobie pozwolić by był przez jakiś czas nieaktywny (w przypadku np. kilku dniowego przenoszenia).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Przenosiłem ostatnio numer z Flex do Orange prepaid i poszło gładko 😎

Na początku były z tym problemy 😎