Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Misiek62 żaden problem, mi też czasami zdarzy się coś przeoczyć. Tak, wiedziałem, że jest brak zwrotu za przeniesienie, ale chciałem sprawdzić, która wersja zadziała. Priorytet ma regulamin z przeniesieniem. Więc świadomie złożyłem zlecenie, przy okazji sprawdzone, jak wygląda sytuacja, gdy nie upłynął jeszcze termin 14 dni 😀 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

No i pojawił się błąd z przenoszonym numerem. Kiedyś on był w NJU, potem przeniosłem do FLEX, a z FLEX złożyłem zlecenie do przeniesienia do Orange na kartę. Obecnie numer nie jest ani w NJU ani w Orange na kartę. Prawdę powiedziawszy, nie wiem gdzie jest, bo na infolinii Orange widzą go jako NJU, w NJU dane numeru nie są dostępne. Widocznie przy przenoszeniu z FLEX-a ważne jest, w jakiej ofercie był numer przed przeniesieniem do FLEX.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur pierwszy tester i tak się posypywać musiało. Daj znać jak się sprawa potoczy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Kimiriko w Orange się go wypierają, w NJU nie jest dostępny, bo należy do Orange 😁

Jeszcze powalczę, aby sprawdzić, co dalej z nim wykombinują. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 367
  • 1

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Prawdziwy bękart z tego numeru 😉 A serio to nieźle zakręcona sytuacja. To twój główny (daily) numer?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Tak z ciekawości, jak dawno przenosiłeś z NJU do FLEX, wiem, że krócej niż 14 dni... pewnie przez te wszystkie święta (nowy rok, 3króli) w systemach się wystarczająco nie utrwaliło 😉

@ketrasaArtur  jesteś szybszy niż pracownicy operatorów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@shevchenko_1987 nie jest to mój główny numer, tylko testowy. Aż tak Niue jestem odważny na ewentualne ryzyko. Przy nowych opcjach różnie może być.

 

@Misiek62 numer w NJU był aktywowany na początku roku. Na święta Trzech Króli przeniosłem go do FLEX, aby na 9 stycznia był gotowy do przeniesienia.

 

Udało się numer odnaleźć. Jest w ofercie NJU na kartę. Niestety poza infolinią nie mam możliwości sprawdzenia co z nim się dzieje. W apce po rejestracji wyświetla się komunikat, że strona nie jest gotowa, natomiast przez www, że dostęp do mojego konta jest zablokowany.

 

Jak ktoś nie chce mieć problemów z dostępem do danych numeru w aplikacji czy przez www, niech skorzysta z konkurencji. Pewniejsze przeniesienie i dostęp do numeru z poziomu dedykowanych aplikacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

No i pojawił się błąd z przenoszonym numerem. Kiedyś on był w NJU, potem przeniosłem do FLEX, a z FLEX złożyłem zlecenie do przeniesienia do Orange na kartę. 


Mój nr domyślnie był przypisany do NJU, byłem tam kilka lat, potem przeniosłem nr do A2Mobile, był tam z dobre 4 lata, po czym przeszedłem z tym nr do FLEXa. Jak przychodziły mi kody autoryzacyjne w Orange, to były one opisane jako smsy od NJU a nie od Orange 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@user6541 więc możesz mieć podobną sytuację jak ja. Jeśli będziesz chciał przenieść numer bezpośrednio do Orange, dostaniesz ofertę NJU.

 

Dobrze, że przeniesienie robiłem z numerem, który był w ofercie NJU, to przynajmniej widać jakie błędy wyskoczyły.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Zgłosiłem na czacie FLEX o zaistniałej sytuacji. Jeden z konsultantów twierdził, że NJU na kartę oraz Orange na kartę to ta sama oferta, drugi napisał reklamację do działu technicznego. Mam dostać odpowiedź do trzech dni. Zobaczę co wymyślą. Dobrze, że użyłem numeru na którym mi nie zależy.