Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

Witam, chcę się przenieść z Orange do Orange Flex ale martwią mnie dwie rzeczy. Na karcie mam ponad 50zł i czy jak się przeniosę do Flexa to mi przepadną? Jeśli tak to będę musiał z moim planem przeczekać z 2 miesiące aż je wydam by ich nie tracić. Oraz drugie pytanie czy Ekstra karta sim do apple watcha jest już dostępna? Jestem w posiadaniu Watcha 3 z LTE ale w Orange mając ofertę na kartę (prepaid) nie mam takiej opcji dostępnej a na tym mi w sumie zależy przenosząc się do Flexa(czytałem, że w Flexie mają szybciej wprowadzić ekstra kartę esim niż dla prepaidów w orange)

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 2975
  • 3071
  • 102

To co masz na koncie prepaid zużyj (kasa) bo przepadnie, co do drugiego pytania, jest jak piszesz, trzeba czekać na e-sim we Flex Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Ah, ok, to w takim razie na razie się nie przeniosę bo mam dużo neta i te 50zł na koncie a wydawać by wydać to nie będę bo bez sensu jak i tak jeszcze ekstra karty e-sim nie ma.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 2975
  • 3071
  • 102

@MrVanosh  dobrze myślisz, poczekaj aż e-sim > zawita do Flex Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3536
  • 2209
  • 31

[ Edytowane ]

@MrVanosh środki pewno przepadną po przejściu a co do 

w Flex jest eSIM

Można  korzystać z eSIM jako karty głównej – wgrać w iPhone Xs, iPhone Xr czy iPhone Xs Max. Pracują nad udostępnieniem usługi analogicznej do „Ekstra karta eSIM”, która pozwoli na wgranie eSIM do Apple Watch.

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

z eSIM w iPhonie już korzystam w Orange więc jak nie ma Ekstra karty eSIM to Flex na razie mnie nie interesuje. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3536
  • 2209
  • 31

rozumiemy miło nam było pomóc Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 1389
  • 2246
  • 31

Ktoś ładnie kiedyś na forum nazwał taką sytuację: "To jest kara za zerwanie umowy", czyli jak masz na prepaidzie środki, a przeniesiesz numer do innej oferty, to w ten sposób ponosisz koszty wcześniejszego zerwania umowy Emotikon: Szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
0 Lubię to
Odpowiedz