Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie i Ekstra karta ESim


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

Witam, chcę się przenieść z Orange do Orange Flex ale martwią mnie dwie rzeczy. Na karcie mam ponad 50zł i czy jak się przeniosę do Flexa to mi przepadną? Jeśli tak to będę musiał z moim planem przeczekać z 2 miesiące aż je wydam by ich nie tracić. Oraz drugie pytanie czy Ekstra karta sim do apple watcha jest już dostępna? Jestem w posiadaniu Watcha 3 z LTE ale w Orange mając ofertę na kartę (prepaid) nie mam takiej opcji dostępnej a na tym mi w sumie zależy przenosząc się do Flexa(czytałem, że w Flexie mają szybciej wprowadzić ekstra kartę esim niż dla prepaidów w orange)

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

To co masz na koncie prepaid zużyj (kasa) bo przepadnie, co do drugiego pytania, jest jak piszesz, trzeba czekać na e-sim we Flex 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

Ah, ok, to w takim razie na razie się nie przeniosę bo mam dużo neta i te 50zł na koncie a wydawać by wydać to nie będę bo bez sensu jak i tak jeszcze ekstra karty e-sim nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

@MrVanosh  dobrze myślisz, poczekaj aż e-sim > zawita do Flex 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

@MrVanosh środki pewno przepadną po przejściu a co do 

w Flex jest eSIM

Można  korzystać z eSIM jako karty głównej – wgrać w iPhone Xs, iPhone Xr czy iPhone Xs Max. Pracują nad udostępnieniem usługi analogicznej do „Ekstra karta eSIM”, która pozwoli na wgranie eSIM do Apple Watch.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

z eSIM w iPhonie już korzystam w Orange więc jak nie ma Ekstra karty eSIM to Flex na razie mnie nie interesuje. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

rozumiemy miło nam było pomóc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

Ktoś ładnie kiedyś na forum nazwał taką sytuację: "To jest kara za zerwanie umowy", czyli jak masz na prepaidzie środki, a przeniesiesz numer do innej oferty, to w ten sposób ponosisz koszty wcześniejszego zerwania umowy Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

Mam dobre wiadomości nowość już od  środę będzie esim na applewatch we flexie. Nie oficjalnie działa już od dziś i jutra 🤓


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przeniesienie i Ekstra karta ESim

to czym się różni AppleWatch od GalaxyWatch, że nie mogę wygenerować kodu QR dla tego drugiego?