Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love do Flex i kilka pytań

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Przejście z Orange Love do Flex i kilka pytań

Też chcę przejść do flex z Orange love. Dowiedziałam się w trzech miejscach (salon, infolinia, chat flex) że mogę to zrobić miesiąc przed końcem umowy, najlepiej w salonie bo przez apkę może być z tym problem.

 

*Post przeniesiony z tematu "Przejście z Orange Abonament na Flex" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Marti35 to w przypadku pakietu należy zakończyć umowę, na cały pakiet (internet telefon), numer komórkowy przenieść do oferty na kartę, a następnie dopiero do FLEX.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Marti35 w salonie nie przejdziesz do FLEX. Z założenia jest to oferta obsługiwana tylko przez apkę i w apce bezpośrednio możesz przejść z Orange Love do FLEX. Jeżeli decydujesz siena FLEX, to nie ma potrzeby korzystać z pośrednich przejść, tylko od razu do FLEX.

 

Polecam również kody polecające użytkowników FLEX. Jak wpiszesz kod przed dodaniem płatności, to dostaniesz po 50 PLN wraz z użytkownikiem, którego kod został użyty:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@ketrasaArtur  Dzięki za info. Dobrze że jest to forum. Czyli jak mam umowę do 18 czerwca to kiedy najlepiej rozpocząć proces przejścia?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Marti35 czy ten numer jest w pakiecie z innymi usługami?

Jeżeli tak, to bezpośrednio nie będzie się dało. Jeżeli jest to sam numer bez żadbych dodatkowych usług, to powinno się dać.

 

Konsultanci polecają jednak, żeby było bezpieczniej lepiej przejść po zakończeniu umowy na ofertę na kartę, a następnie do FLEX. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@ketrasaArtur  Tak mam Orange love telefon i internet 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Marti35 to w przypadku pakietu należy zakończyć umowę, na cały pakiet (internet telefon), numer komórkowy przenieść do oferty na kartę, a następnie dopiero do FLEX.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@ketrasaArtur Zrobić to w salonie czy przez internet ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Marti35 ponieważ jest to pakiet OL, można tylko w salonie z dokładnym zaznaczeniem, że po zakończeniu umowy numer komórkowy ma być przeniesiony na kartę.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@ketrasaArtur Miesiąc przed końcem umowy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Marti35 minimum 30 dni przed końcem umowy. Ja wypowiedzenie na swój OL złożyłem około 90 dni przed końcem umowy z zaznaczeniem konkretnej daty zakończenia umowy. Nie lubię zostawiać takich spraw na ostatnią chwilę.