Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

Czy jest możliwość przeniesienia numeru z Nju Mobile na abonament do Orange Flex, ale z nową kartą SIM Flex a nie z dotychczasową kartą Nju? Z różnych względów (np. problem ze zmianą CSC w Samsungach) chciałbym wymienić kartę SIM.

Czy można przenosząc numer z Nju przypisać go do karty SIM Flex ze startera kupionego w "kiosku" czy trzeba przenieść numer z kartą SIM Nju a potem zlecić (płatną?) wymianę karty SIM w aplikacji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

@Anonim najpierw przejdziesz do FLEX z tą samą kartą SIM, co masz w NJU mobile, a następnie w aplikacji sobie wymienisz. Za wymianę karty SIM nie są pobierane żadne opłaty.

 

Nie musisz startera kupować w kiosku, gdzie zapłacisz za niego 3 PLN. Możesz w aplikacji zamówić i kurier dostarczy bezpłatnie lub udać się do najbliższego salonu Orange i otrzymać bezpłatny starter FLEX.

 

Przed dodaniem karty płatniczej warto skorzystać z kodów polecających FLEX:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-mamy-po-50-z%C5%82/m-p/157778

 

Dostaniecie po 50 PLN Ty i osoba, której kodu użyjesz 😉 ✔️

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

@Anonim najpierw przejdziesz do FLEX z tą samą kartą SIM, co masz w NJU mobile, a następnie w aplikacji sobie wymienisz. Za wymianę karty SIM nie są pobierane żadne opłaty.

 

Nie musisz startera kupować w kiosku, gdzie zapłacisz za niego 3 PLN. Możesz w aplikacji zamówić i kurier dostarczy bezpłatnie lub udać się do najbliższego salonu Orange i otrzymać bezpłatny starter FLEX.

 

Przed dodaniem karty płatniczej warto skorzystać z kodów polecających FLEX:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-mamy-po-50-z%C5%82/m-p/157778

 

Dostaniecie po 50 PLN Ty i osoba, której kodu użyjesz 😉 ✔️

Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

Dzięki, wszystko jasne. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

@Anonim zapraszam do aktywnego korzystania z NO. Tu zawsze znajdziesz osoby, z którymi można porozmawiać na interesujące sprawy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

Starter już mam. Dostałem u partnera Orange bez najmniejszego problemu. Dzisiaj przechodzę, oczywiście z użyciem Polecaj-zarabiaj. 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

@Anonim obecnie Polecaj i zarabiaj można użyć nie tylko przed karą płatniczą, ale również przed płatnością BLIK-iem. Sprawdziłem osobiście, działa 😁 💰

Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

Mam jednak problem z przejściem do Flex z Nju...

1. Pobrałem i zainstlowałem aplikację Flex.

2. Utworzyłem konto i zalogowałem się na nie.

3. Wybrałem docelowy plan, wybrałem przeniesienie numeru i wpisałem numer telefonu.

4. Poniżej screeny:

Screenshot_20200229-171633_Orange Flex.jpgScreenshot_20200229-171641_Orange Flex.jpg

Screenshot_20200229-171648_Orange Flex.jpgScreenshot_20200229-171654_Orange Flex.jpg

5. Po kliknięciu przycisku "Aktywuj teraz", przycisk się dezaktywuje. Włączam/wyłączam tryb samolotowy - nic się nie dzieje.

6. Nie dostałem też jakiegokolwiek maila czy powiadomienia związanego z przeniesieniem numeru czy aktywacją Flex.

 

Założyłem nowe konto na Flex, zalogowałem się i po wpisaniu obecnego numeru telefonu otrzymuję informację, że jestem już we Flex.

 

O co tu chodzi?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

@Anonim w regulaminie jest podane, że maksymalny czas migracji może wynieś 24 godziny, ale najczęściej odbywa się to szybko, czasami kilka minut trzeba poczekać. 

 

Ponieważ już masz konto we FLEX, możesz w tej sprawie podpytać na czacie FLEX logując się tym samym loginem i hasłem co przy zakładaniu planu we FLEX.

 

edit:

Dla wygody ja często rozmawiam z konsultantami FLEX na czacie przez www:

https://pomoc.flex.orange.pl/


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Przejście z Nju abonament do Flex - nowa karta SIM

Czy w nju abonent trzeba faktycznje czekać miesiąc jak chcemy przenieś nr do flexa ? Czy moze to byc na juz? 

 

Rozumiem że tu zaznaczamy najlepiej ....przenies numer jak najszybciej??