Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocyjne Gb przedłużenie

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Promocyjne Gb przedłużenie

@shallet jeżeli przedłużenie promocyjnych GB jest nadal aktualne, to mogę udostępnić Tobie swój kod.Bo widzę, że promocyjny kod, o którym wspomniałem w poprzednim poście pojawia się tylko na wybranych numerach FLEX.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 45
  • 0

Promocyjne Gb przedłużenie

@ketrasaArtur też mi wpadł ten kod 😀 także sprawa zalatwoina. Dzięki serdeczne za pomoc 💪💪💪


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Promocyjne Gb przedłużenie

@shallet pewnie kod dostają osoby, które już jakiś czas korzystają z oferty FLEX. Moi znajomi mają po dwa-trzy miesiące i nie dostali.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 45
  • 0

Promocyjne Gb przedłużenie

@ketrasaArtur ja też nie jestem jakoś wybitnie długo - 6 miesięcy. A nie jest to przypadkiem za polecenia? Tak wynika z powiadomienia do kodu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Promocyjne Gb przedłużenie

@shallet raczej nie. Moja mama ma ponad rok i nie miała ani jednego polecenia, a kod dostała.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Promocyjne Gb przedłużenie

Kod dostają dwie strony polecenia - polecający i polecany. Czyli jeśli flex był zakładany z kodem referencyjnym od innego użytkownika, to też go dostanie. Tak pewnie było w przypadku mamy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Promocyjne Gb przedłużenie

@ŁysaKaszankaINC tak było, FLEX był zakładany z kodu polegającego od innego użytkownika. Uważam, że jeszcze staż we FLEX-ie może wpływać na otrzymanie kodu.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 45
  • 0

Promocyjne Gb przedłużenie

No nie wiem... Znajomy zakładał z mojego kodu i nie dostał. Fakt że jest dopiero 2gi miesiac


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Promocyjne Gb przedłużenie

@shallet mam znajomych z 2-3 miesięcznym kontem we FLEX zakładanych z mojego polecenia i też nie dostali. Tu pewnie staż też odgrywa rolę w otrzymaniu kodu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Promocyjne Gb przedłużenie

Jest artykół na blogu w sprawie kodu oraz wyjaśnienie, kto otrzymał kod na 10 GB:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/uzytkownicy-polecaja-orange-flex-juz-od-dwoch-lat/

Trzeba przynajmniej raz polecić apkę FLEX, czyli ktoś chociaż raz musiał skorzystać z naszego kodu polecającego.

 

P. S.

Ciekawe kto tak aktywnie aż 807 razy polecił apkę 🤔👍😄