Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety roamingowe w strefach

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety roamingowe w strefach

W roamingu Flexa - Odkryj pakiety roamingowe (wprowadź kraj, a my pokażemy ci dostępne pakiety roamingowe), po wpisaniu kraju Peru, nie ma możliwości zobaczenia dostępnych pakietów. Również w - Zobacz strefy roamingowe EU, ST i EX (wprowadź kraj, a my pokażemy ci dostępne pakiety roamingowe), po wpisaniu kraju Peru nie ma możliwości zobaczenia dostępnych pakietów. Peru widnieje tylko w pakiecie rozmów międzynarodowych w II strefie za 15 i 100 zł (z naliczeniem sekundowym), gdzie ten wybór daje realnie 10 minut rozmowy przy wyborze pakietu za 15 zł. Flex jest więc w przypadku Peru niedopatrzeniem roamingowym?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety roamingowe w strefach


@Piotrekk85napisał(-a)
A pytałeś na czacie czy jest roaming w Peru we flexie?

Tak, rozmawiałem i odpowiedź jest następująca: nie mamy podpisanej umowy z Peru. Jesteśmy w fazie testów. Pozostał więc Hangouts i Skype Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety roamingowe w strefach

A pytałeś na czacie czy jest roaming w Peru we flexie?
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety roamingowe w strefach

Nie wpadłem na ten pomysł, skoro intuicyjne kierowania prowadzą do nikąd. Zresztą zobacz sam, czy wpisując państwo, zobaczysz coś więcej. Tutaj już intuicja zawodzi, kiedy wejdziesz chociażby w te 88 państw, bo i tak za każdym razem musisz wpisać, co Cię interesuje. Tąpnięcia też nie robią żadnego wrażenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety roamingowe w strefach

Roaming we Flex nie jest dostępny we wszystkich krajach. Szczególnie tych gdzie wymagana jest specjalna sim (duża) lub dodatkowa kaucja w Orange (dawny roaming premium).
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety roamingowe w strefach

Nie wiem, czy lista sieci i partnerów roamingowych dostępna wg regulaminu z mojej umowy w OL w strefach od 1-5, będzie, czy może jest w trakcie poszerzania, albo jakiejś wewnętrznej polityki Flexa, ale wydaje mi się, że to dziwna polityka, skoro jest pakiet "egzotyczny" w Palau. Liczby krajów w strefach też nie dają obrazu państw, które na mapach świata mają znaczenie w sensie geopolitycznyn, czy gospodarczym. Rzeczywistość egzotyczna zrobiła na mnie wrażenie. Nie mam sensownego punktu odniesienia. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety roamingowe w strefach

Mongolia też nie jest dostępna we Flex. Tam na pewno jest roaming na specjalnych zasadach w samym Orange (głównym).
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety roamingowe w strefach

To myślisz @Piotrekk85 , że coś na czacie wyjaśnią? Bo w takim razie, za mało żeśmy dowiedzieli się na AMIE, ale może Zespół NO podrzuci im to pytanie z moim dylematem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety roamingowe w strefach

Są bardzo fajni ludzie na czacie. Niektórzy bywają na forum - po avku można poznać 🙃

Napisz jak Cię to interesuje 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety roamingowe w strefach


@Piotrekk85napisał(-a)
A pytałeś na czacie czy jest roaming w Peru we flexie?

Tak, rozmawiałem i odpowiedź jest następująca: nie mamy podpisanej umowy z Peru. Jesteśmy w fazie testów. Pozostał więc Hangouts i Skype Emotikon: Szczęśliwy