Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

pytanie jak w temacie 

 

________

* Temat przeniesiony z Szukam oferty - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

@pagom w Orange FLEX możesz mieć do 4 kart SIM/eSIM z tym samym numerem pełne lub tylko z dostępem do internetu. Urządzenia z tymi kartami SIM/eSIM możesz mieć dowolnie włączone, wyłączone. 

Pamiętaj, tylko główna karta SIM/eSIM działa w roamingu, pozostałe będą aktywne tylko w kraju.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

@pagom  możesz, tu masz wszystko opisane Dodatkowa karta SIM | Orange Flex


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

Super już ogarniam. A może ktoś ma takie rozwiązanie? czy oba nr działają on-line? czy np jedno urządzenie musi być wyłączone a drugie włączone... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

@pagom  z tego co czytałem i zrozumiałem to oba działają (możesz np. odebrać połączenie z urządzenia które akurat masz pod ręką).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

@pagom w Orange FLEX możesz mieć do 4 kart SIM/eSIM z tym samym numerem pełne lub tylko z dostępem do internetu. Urządzenia z tymi kartami SIM/eSIM możesz mieć dowolnie włączone, wyłączone. 

Pamiętaj, tylko główna karta SIM/eSIM działa w roamingu, pozostałe będą aktywne tylko w kraju.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

Tak dopytuję bo kolega miał kiedyś taką usługę w tmobile ale tam właśnie tak to działało, że jedno urządzenie zawsze było priorytetowe a dopiero jak ono było wyłączone to sygnał odzywał się na drugiej karcie. Ta druga podczas włączonej pierwszej była jakby nie aktywna... Dzięki za info!!! 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

Super Bardzo dziękuję za wyczerpującą odp. Flex to chyba jedyna taka sieć z tą usługą... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

No hej. czy mogę mieć w OF dwa telefony z tym samym nr telefonu? W ramach multisim? pozdrawiam

@pagom w abonamencie jest jeszcze trochę inaczej. Masz jedną główną kartę SIM/eSIM i dodatkowo możesz dobrać 4 Ekstra eSIM do wszystkiego oraz 4 Ekstra eSIM tylko do internetu, ale za każdą dodatkową kartę tylko eSIM jest opłata miesięczna.

We FLEX przy najwyższym abonamencie masz 4 karty SIM/eSIM do wszystkiego i nie ponosisz dodatkowych opłat.

Warto yeż z salonu pobrać kilka starterów do ewentualnego dodania dodatkowych kart SIM lub wymiany. Startery są bezpłatne.