Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niepożądana aplikacja Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

"Chroń Dzieci w Sieci" od paru dni wkurza mnie samoistnym wyskakiwaniem okienka do instalacji. Gdy miałem smartfona w OL, którego zresztą kupiłem w promocji w sklepie internetowym Orange, ani razu nie było takiej akcji. Nie dziwi mnie, że ktoś przez przypadek mógł sobie ją zainstalować, bo jest to stosunkowo łatwe na małym ekranie. Chwila roztargnienia i kłopoty na dłużej.Screenshot-20220208-0927.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  jeżeli wyłączasz smartfon w taki sposób, że do ponownego uruchomienia usług musisz wpisać PIN do karty Sim, to faktycznie kłania się reset systemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

55 ODPOW. 55

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  to we Flexie? U mnie nie pojawia się samo, a appkę rzadko uruchamiam... w jednym telefonie mam ją jako drugą kartę. 

 

Może masz gdzieś w tle uruchomioną, niezatrzymaną instalację. Na Twoim miejscu zrestartowałbym (ponowne uruchomienie) telefon.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Misiek62 , we Flexie. Reset do fabryki, powiadasz?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  Na początek zwykłe wyłączenie i ponowne włączenie telefonu. Appki bym nie ruszał.

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  w aplikacji nie ma powiadomień o promocjach, czy coś w tym stylu?

Bo to jawnie promocyjna usługa ci wyskakuje... 😎

Nie mam tej aplikacji, to nie sprawdzę. Ale w tej Mój Orange, wygasiłem powiadomienia i uspokoiła, się, ba zgód na jaki kolwiek Marketing nie mam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim  taka "promocja" na darmowy miesiąc (może dwa) bywała w Mój Orange, we Flexie nie przypominam sobie, ale nie śledzę zbyt dokładnie "ofert" klubu Flex.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Misiek62 , na każdą noc wyłączam smartfona i na dzień dobry w zasadzie pojawia się. Czasem nie pomaga zamknięcie wszystkich kart i sobie wisi jak królowa appek. Nie mam jej wklepanej, a raczej podejrzewam niepożądane pojawianie się jako otwarta karta tylko dlatego, że smartfon jest z brandem operatora, a to jego appka. 

@Anonim , podpowiedziałeś mi i spróbuję wyłączyć zgody we Flexie, gdyż są niezależne od zgód w abonamencie i na innych usługach konta MO. Dzięki Wam obu🙂 Efekty pewnie przyjdą z czasem, bo nie wiem, ile mają czasu na dezaktywację zgód we Flexie.

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

Mi tam promocje się nie wyśwetlają, bo nie wyraziłem zgody i w aplikacji, co dało się wyłączyłem, promocje to szukam w sklepach internetowych tylko @Misiek62  😉

Jak jest brand, co wszystkiego nie wyłączysz, ale warto sprawdzić @bronzub  😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  jeżeli wyłączasz smartfon w taki sposób, że do ponownego uruchomienia usług musisz wpisać PIN do karty Sim, to faktycznie kłania się reset systemu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Misiek62 , Flexa używam do technicznych spraw, więc na noc mi nie jest potrzebny. To minus, a zarazem plus dla oszczędności baterii. Dual Sim, to dwa PIN-y, niestety😀 Posłucham @Anonim 😊 najpierw, bo reset to wiesz @Misiek62 , że wklepywanie mojej krwawicy z tv to dodatkowa robota😀 Na szarym końcu fabryka😀