Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z abonamentu Orange do Flex przed końcem umowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Migracja z abonamentu Orange do Flex przed końcem umowy

Cześć. Mam obecnie umowę w Orange na 2 numery do października tego roku.

Chciałem migrować oba numery do Flex i dołożyć jeszcze jeden dla dziecka.

W Internecie znalazłem informacje, że bez płacenia kar mogę przejść na Flex jeśli do końca umowy zostało mi mniej niż 6 miesięcy (Odpowiadamy na Wasze pytania o Orange Flex). Dla pewności pytałem w salonie, tam postraszyli mnie, że musi być mniej niż 3, a nie 6 miesięcy. Skołowany tymi sprzecznymi informacjami próbowałem podpytać o to na czacie Orange, powiedzieli mi, że musze w Flex pytać (nie wiem niby czemu, mam aktywną umowę, to ten support powinien wiedzieć kiedy poniosę konsekwencję zerwania umowy i przejścia na Flex). Stwierdziłem OK, podpytam na stronach Flex. Na stronie: https://flex.orange.pl/ próbowałem użyć opcji "Zaloguj się na czata", niestety wyświetla "Ups. Hasło lub login są niepoprawne!" a mam już konto zrobione we Flex i mogę się tymi poświadczeniami zalogować do aplikacji w Androidzie. Normalnie dawno już nie miałem takiej spychologii. 

 

Czy ktoś ma jakieś dobre źródło, z którego mógłbym się dowiedzieć, czy i kiedy mogę migrować do Flex przed końcem umowy na czas określny w Orange ? 

 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Migracja z abonamentu Orange do Flex przed końcem umowy

Tak na szybko :

Kiedy można przenieść się z abonamentu do Orange Flex?

Na 6 miesięcy przed końcem umowy. Umowa zostaje rozwiązana bez kary umownej. Wystarczy potwierdzenie numerem PESEL w aplikacji, nie potrzebujesz nowej karty SIM, usługi będą działały na tym, co masz.

Tu masz poradnik jak to zrobić Przejście-z-Orange-Abonament- do Flex 

Kartę dla dziecka zamówisz w aplikacji, zresztą tam da się wszystkim zarządzać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Migracja z abonamentu Orange do Flex przed końcem umowy

@kukucz1 tak jak masz podane na stronie blogu, aby nie ponieść kary za wcześniejsze zakończenie umowy abonamentowej, numer do FLEX możesz przenieść nie wcześniej, jak 6 miesięcy przed końcem umowy. Wspominasz że masz dwa numery, zakładam, że są zarejestrowane na tą samą osobę, więc żeby łatwiej zarządzać, jeden numer przeniesiesz na konto główne, następny na konto FLEX Rodzina i dla dziecka uruchomisz numer we FLEX Rodzina. Wszystko wykonasz w aplikacji. W przypadku numerów, które masz w Orange, po przejściu do FLEX mogą działać na tych samych kartach SIM, co obecnie. Dla dziecka trzeba będzie udać się po starter do salonu Orange. Są bezpłatne. Proponuję wziąć kilka starterów na ewentualną wymianę, która wykonasz w razie potrzeby sam w apce bezpłatnie.

Informacje na temat oferty FLEX Rodzina:

https://flex.orange.pl/oferta/rodzina