Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z FLEXa do Orange na kartę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Migracja z FLEXa do Orange na kartę

@Anonim usługę dzięki Tobie już kilka razy zgłaszałem we FLEX jak i na infolinii Orange. We FLEX konsultanci nawet nie wiedzą o co chodzi. Nie rozumieją tematu, więc już dałem spokój z wyjaśnianiem. Kiedyś na AMA zadałem pytanie - niestety usługa nie będzie uruchomiona. 

Co do rejestracji przez SMS pewnie też nie uruchomią ze względu na różne platformy do zarządzania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Migracja z FLEXa do Orange na kartę

W komentarzach na stronie blogu Orange przeczytałem, że uruchomienie możliwości przejścia z FLEX do oferty na kartę będzie udostępnione dopiero w styczniu 2023 roku. Więc nie będzie dotrzymana informacja podana na AMA, że do końca roku. Pewnie wystąpił jakiś poślizg w realizacji.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Migracja z FLEXa do Orange na kartę

Doczytałem się, że w tym roku. 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Migracja z FLEXa do Orange na kartę

Tak to prawda nadmieniali na blogu że bedzie to prawdopodobnie w styczniu 2023 no ale jest jakis poślisk miejmy nadzieję że to wprowadzą.Szczerze to nie bardzo jestem ta ofertą zainteresowany ale każda opcja nawet najmniejsza jest na góre złota może w końcu sie przekonam do oferty FLEX 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Migracja z FLEXa do Orange na kartę

Od 9 stycznia ma być dostępna możliwość przeniesienia numeru z FLEX do oferty na kartę.