Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja do Flex z Plus eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Migracja do Flex z Plus eSIM

Chcę przejść do Flex z abonamentu Plus dla firm, karta eSIM, bez umowy lojalnościowej.

  1. Jaką kartę pewniej jest zamówić przy migracji - fizyczną czy eSIM? 
  2. Jak zminimalizować czas niedostępności?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18903
  • 54121
  • 746

Migracja do Flex z Plus eSIM

@mdrmab nie ma znaczenia, jaką kartę wybierzesz, SIM/eSIM. Czas migracji jest taki sam. Jak korzystasz j obecnego operatora z eSIM, to we FLEX aktywuj od razu.

Jeśli przerwa niedostępności numeru ma być najkrótsza, to proponuję pierwszą płatność po wyborze planu i daty przeniesienia opłacić BLIK-iem. Środki są od razu na koncie i tylko czas oczekiwania na przeniesienie. Zmianę na kartę płatniczą można dokonać w każdej chwili.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 658
  • 1

Migracja do Flex z Plus eSIM


@mdrmabnapisał(-a)

Chcę przejść do Flex z abonamentu Plus dla firm, karta eSIM, bez umowy lojalnościowej.

  1. Jaką kartę pewniej jest zamówić przy migracji - fizyczną czy eSIM? 
  2. Jak zminimalizować czas niedostępności?

Bierz e-sim, na pewno będziesz miał szybciej. Jak już w plusie ją miałeś to sobie poradzisz. Kwestia tylko tego czy już jesteś na bezterminowej czy jeszcze masz jakiś czas np 1mieś umowy, jak b/t(chyba tak masz?) to najszybsza będzie opcja z e-sim. Który flex wybrałeś ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18903
  • 54121
  • 746

Migracja do Flex z Plus eSIM

@mdrmab nie ma znaczenia, jaką kartę wybierzesz, SIM/eSIM. Czas migracji jest taki sam. Jak korzystasz j obecnego operatora z eSIM, to we FLEX aktywuj od razu.

Jeśli przerwa niedostępności numeru ma być najkrótsza, to proponuję pierwszą płatność po wyborze planu i daty przeniesienia opłacić BLIK-iem. Środki są od razu na koncie i tylko czas oczekiwania na przeniesienie. Zmianę na kartę płatniczą można dokonać w każdej chwili.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 658
  • 1

Migracja do Flex z Plus eSIM


@mdrmabnapisał(-a)

Chcę przejść do Flex z abonamentu Plus dla firm, karta eSIM, bez umowy lojalnościowej.

  1. Jaką kartę pewniej jest zamówić przy migracji - fizyczną czy eSIM? 
  2. Jak zminimalizować czas niedostępności?

Ewentualnie jeśli nie używasz blika możesz też zrobić natychmiastowy przelew szybkość jak blik tyle że może być nieco drożej.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Migracja do Flex z Plus eSIM

Dziękuję, w szczególności za podpowiedź z BLIK.

Czy dobrze rozumiem scenariusz:

  1. ściągam appkę, wybieram plan, podaję numer i wybieram datę przeniesienia oraz eSIM
  2. jeśli się da, to na tym etapie weryfikuję swoją tożsamość i firmy
  3. czekam do daty przeniesienia i wtedy spodziewam się komplikacji
  4. dostaję jakąś informację, że nr jest przeniesiony i wtedy mogę od razu aktywować eSIMa

W przypadku komplikacji na kroku 4., gdzie najszybciej uzyskam pomoc i ile mogę być niedostępny pod moim numerem?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18903
  • 54121
  • 746

Migracja do Flex z Plus eSIM

@mdrmab jeżeli płatność jest zapewniona i postępowanie jest zgodne z poleceniami s aplikacji, to czas niedostępności wyniesie kilka sekund między północą a ósmą rano w dniu przeniesienia.