Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit na numery Premium


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Limit na numery Premium

@Piotrekk85 

No dobra, a jak to się ma do innych ofert Orange ?

Jak w przypadku innych ofert operator się zabezpiecza ?

 

Mam nadzieję, że jest to przystający przypadek.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38287
  • 1382

Limit na numery Premium

Szczegóły są tajne. Ale też nie możesz ile chcesz wydać na premium. Nawet na prepaidzie gdzie trzeba się najpierw doładować. Po kilku tysiącach znając życie będzie blokada i prośba o kontakt z działem fraud orange.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Limit na numery Premium

@Piotrekk85 

Było by miło gdyby taki mechanizm również zaistniał na Flex'ie nawet przy kilkuset złotych. Natomiast liczę, że obecne limity (dla numerów Premium) - jeśli występują - zostaną zniesione do tak ustalonej granicy interwencyjnej.

 

Po prostu mam obawy, że w pewnym momencie spotkam się z tym irytującym limitem dla tych połączeń - choć po prawdzie, z dotychczasowych doświadczeń nie przewiduję. Czasami pozycje połączeń w zakresie infolinii potrafią o dziwo być zauważalne na bilingach.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2140
  • 181

Limit na numery Premium

Jeśli chodzi o maksymalną kwotę jaką można wydać w ciągu miesiąca, to obowiązuje limit na usługi płatnicze w wysokości 300 Euro zgodnie z ustawą z dnia 19.08.2011 r. o usługach płatniczych w związku z ustawą z dnia 10. maja 2018 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych i niektórych innych ustaw. Tej kwoty miesięcznie nie przekroczysz. Przelicznik liczony wg kursu NBP z dnia 31.10 poprzedniego roku.

 

Do końca roku to zatem 1278,51 zł (kurs 4,2617).

Treść ustawy: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20111991175/U/D20111175Lj.pdf