Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@Anonim też tak mam. Pewnie się zwiększy przy odnowieniu planu. Wolałbym wcześniej, bo po odnowieniu planu u mnie nie będzie mi potrzebny. Większy limit pasuje mi teraz Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@ketrasaArtur , więc to z rozwiązania danego dla @DawidOrange , te 2,65 jest mylące. Weryfikacja stanu przez użytkowników Flexa z większym planem pozwoliłaby zweryfikować te informacje. A czy masz może chętnych na swoje GB? Oddałbym 14 GB, tylko nie chcę się narzucać nikomu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

Np. W play mimo że plan odnawia się za 2 tyg i tak wskoczyła wyższa pula roaming, więc we flex też z automatu nie czekając na odnowienie planu zwiększyć się powinna jak inni mogą tu też mogli by, bo co ma zrobić ten jak plan aktywował 30.12 a będzie na dniach za granicą i czekać ma do końca stycznia? Dla przykladu. 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@scanx masz rację, w Play również dostałem już większą pule GB w roamingu Emotikon: Mrugający W ofercie FLEX i na kartę dalej są stare pakiety, natomiast w abonamencie kapselek z limitem GB w roamingu zniknął, wiec nie wiem nawet ile mam Emotikon: sfrustrowany Poczekam jeszcze do jutra, sprawdzę w apkach jak z tym pakietem GB w roamingu będzie sytuacja wyglądała.

Jeżeli nic się nie zmieni, to jak będę za granicą, to zastanowię się, czy wykupić wyższy pakiet FLEX. W tedy już powinien się odnowić pakiet GB w roamingu na owych zasadach.

@Anonim jeszcze się wstrzymam ze zmianami do końca dnia.

Pakiet GB dla chętnych też przekażę Emotikon: Mrugający kontakt na priv Emotikon: Mrugający

@Anonim daj znać na https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/170804/highlight/false#M1128 o przekazaniu GB Emotikon: Mrugający


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

coś chyba nie bangla... mi się wczoraj po 23:00 odświeżał plan na nowy miesiąc (30pln) i dziś w apce ciągle 2,51GB w roamingu.

Zgłoszenie przyjęte przez Kingę via czat z prośbą o przekierowanie do odpowiedniej jednostki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@DarekWa to pewnie będziesz miał przyznany nowy limit GB w roamingu pod koniec stycznia. Zresztą na czacie FLEX-a sami do końca nie wiedzą jak prawidłowo powinno to wyglądać. Sugerują tylko obserwację aplikacji i podają jako sugestię możliwość otrzymania nowego limitu przy kolejnym odnowieniu planu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

nic takiego nie sugerowano, przyjęto po prostu zgłoszenie.

Ponadto plan się odnawiał dziś, płatność jest ~2h przed odnowieniem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@DarekWa to jesteś w bardzo ciekawej sytuacji Emotikon: Mrugający Daj znać, jak rozpatrzą Twoją sprawę Emotikon: Mrugający


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

Przed chwilą sprawdziłem i w planie 50 mam 4,18gb


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@spiro kiedy masz odnowienie planu? Po odnowieniu powinieneś mieć przyznany nowy limit GB w Roamingu. U mnie też jeszcze się nie zmieniło, więc czekam do odnowienia planu.

Za to Play zareagował i już 1 stycznia zostały pakiety powiększone Emotikon: Mrugający