Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

Ciekawi mnie sytuacja o zwiększeniu limitu GB po 1 stycznia 2020 roku. Czy większy limit GB dostanę zaraz po rozpoczęciu nowego roku, czy dopiero w momencie pobrania kolejnej opłaty miesięcznej za plan? U mnie przypada na 15-go każdego miesiąca. Jeżeli limit GB nie będzie zmieniony zaraz po 1 stycznia 2020 roku, to może w trakcie przebywania za granicą warto zmienić plan na wyższy, aby od razu mieć do wykorzystania większy limit GB?

 

EDIT:

Pytanie zadałem na czacie FLEX i tu otrzymałem informację:

W moim przypadku zwiększenie limitu GB w roamingu może nastąpić 15-tgo. Należy obserwować aplikację, FLEX i będzie jasne po nowym roku Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@ketrasaArtur 

 

 Limity pakietów GB w roamingu nie zostały zwiększone w nowym roku. Powinny być zwiększone, na 100 % po odnowieniu planu.Opóźnienie wynika w ofercie Flex.W Abonamencie Orange pakiet już powiększony.

 

Orange Flex

 

• 25 zł - 2,65 GB
• 30 zł - 3,18 GB
• 50 zł - 5,30 GB
• 80 zł - 8,37 GB

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

36 ODPOW. 36

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@ketrasaArtur 

 

 Limity pakietów GB w roamingu nie zostały zwiększone w nowym roku. Powinny być zwiększone, na 100 % po odnowieniu planu.Opóźnienie wynika w ofercie Flex.W Abonamencie Orange pakiet już powiększony.

 

Orange Flex

 

• 25 zł - 2,65 GB
• 30 zł - 3,18 GB
• 50 zł - 5,30 GB
• 80 zł - 8,37 GB


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@DawidOrange uważam, że tak powinno po nowym roku od razu zwiększyć ilość GB w roamingu. Sądząc po ilości klientów, może to być wprowadzane dopiero przy ponownej opłacie za plan, co już dla mnie nie jest zadowalające. Zresztą sami konsultanci na czacie nie wiedzą dokładnie, jak to będzie wyglądało, tylko każą obserwować apkę FLEX. Zobaczymy już za kilkadziesiąt godzin Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Cennik Usług w Roamingu oraz połączeń międzynarodowych od 01 stycznia 2020 roku

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

Zawsze zastanawiałem się dlaczego w orange są wysokie grube pakiety giga w roamingu niż w pozostałych operatorów i wyjeżdżając za granicę wydaje mi się lepiej być wtedy w orange abo i flex :-)?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@scanx pod tym kątem Orange bardzo fajnie wygląda. Obecnie mam FLEX, kartę i abonament. Bardzo fajnie to działa. W trakcie podróży używam do nawigacji oraz słuchania radia internetowego.

Lokalni operatorzy w danym kraju mają jednak większe prędkości przesyłania danych, niż Orange w roamingu. Często tez kupuje jedną, bądź dwie karty z danego kraju tylko do dostępu do internetu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

W przypadku FLEX-a pakiety GB w roamingu po północy 1 stycznia 2020 r. nie zmienił się. Dalej stan jest po staremu.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@ketrasaArtur 

 

Daj chwilę Flexowi do rana 🙂🙂.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@ketrasaArtur 

 

Przypominam że w Mój Orange informacje pojawiają się z opóźnieniem 🙂😀.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

@DawidOrange postanowiłem sprawdzić stan konta po północy i trochę później. Już jest 3 godziny po północy i w apce FLEX nic się nie zmieniło. Co jakiś czas będę monitorował i dam znać, jak coś się zmieni.

Anonim

Nie dotyczy

Limit internetu GB w roamingu FLEX od stycznia 2020 roku

W strefie UE widzę 2,09 GB w pakiecie za 25 zł, więc nie ma 2,65.