Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 32
  • 0

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską

kimiriko101  dziękuję. Infolinia DPD twierdzi podobnie, tzn Orange musi się z nimi kontaktować a i Orange zarejestrowało zgłoszenie ode mnie w tym temacie, także zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do paczkomatu, niestety nie było w apce wyboru innej opcji dostawy niż DPD. Sprawdziłem teraz jeszcze raz, wrzucając kolejny zegarek do koszyka zakupowego. Jest tylko DPD. Może to kwestia tego, że jestem nowym klientem Flexa?

Anonim

Nie dotyczy

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską

@marcineq1988 patrz jakoś wczoraj przegapiłam, że to Flex. Więc cofam to co pisałam o opcji odzyskania kodu, nie mam pojęcia jak w tym przypadku to wygląda. To rzeczywiście mają dostawę tylko przez DPD 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską

@marcineq1988  co do Flexa to dostawa na razie tylko przez DPD, dałem pomysł aby dodać więcej opcji wyboru dostawy, możesz zagłosować tu Opcje dostawy w Sklepie Orange Flex - Nasz Orange


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską

@marcineq1988 To niech się zwróci do adresata przesyłki a nie do Ciebie. Ty formalnie niczego nie odebrałeś i wciąż czekasz na towar. Proste.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 32
  • 0

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską

Generalnie sprawa wygląda obecnie tak, że złożyłem nowe zamówienie. Dawno już je otrzymałem. Nie mam do tej pory zwrotu kasy za to pierwsze. Minęło już 3 tygodnie od momentu, gdy otrzymałem info o kradzieży przesyłki. Czat odpisuje mi ciągle, że sprawdzają co z kasą i tak w kółko... Do kogo mogę to zgłosić? Pierwsze wrażenia z korzystania z Flexa mega niefajne...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kradzież przesyłki przez firmę kurierską

@marcineq1988  jeżeli uważasz że Orange narusza Twoje prawa i nadmierne zwleka to może skorzystaj z pomocy rzecznika praw konsumenta. Tu na forum nikt nie ma wglądu w Twoje konto, wymianę informacji z Orange, zwłaszcza w proces reklamacyjny.