Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Klub Flex


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Klub Flex

@azertak jak wygenerujesz kod w klubie FLEX, to nie aktywuj go, tylko bez problemu przekaż innej osobie. Osoba, która chce skorzystać z kodu musi również mieć aktywny klub FLEX. Kilka kodów już przekazałem innym osobom na tym forum.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Klub Flex

Kody są przypisane do osoby (jeśli chodzi o usługi flexa).

 

Co do forum - nie da się, odpowiedź na wpis to odpowiedź na temat. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Klub Flex

Chyba dostałem 2 sprzeczne odpowiedzi. Jeśli jest tak jak pisze ketrasa, to ta druga osoba musi wpisać ten kod w sekcji "kody promocyjne" i tam już sama się aktywuje konkretna przypisana do kodu usługa?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Klub Flex

@azertak osobiście przekazywałem i otrzymywałem kody na tym forum i działały prawidłowo. Obie osoby muszą być w klubie FLEX i osoba obdarowana po kliknięciu w generowanie kodu, musi wpisać kod otrzymany i go aktywować na swoim numerze. Osobiści sprawdziłem. Działają tylko kody. Jeżeli usługa jest przypisana do numeru, to drugiej osobie się nie przekaże.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Klub Flex

Hmmm, pytałem o konkretne usługi - nie wiem czy one są przypisane do numeru. Np. 2GB w roamingu - ktoś może użyć mojego kodu? Załóżmy, że użył już swojego(wygenerował i aktywował) - czy nadal będzie mógł w ogóle użyć w ten sam sposób mojego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Klub Flex

Nie można.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Klub Flex

@ketrasaArtur to napisz jakie kody z klubu przekazywałeś i działały. 

Po co jest sekcja "kody promocyjne"?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Klub Flex

@azertak kiedyś była AMA i po zakończeniu w sekcji kody promocyjne każdy z uczestników mógł wpisać otrzymany kod i aktywować pakiet GB. Przekazywałem kody na 2 GB w UE i otrzymałem kody na 5 GB kraj. Działa prawidłowo.

Ograniczenie jest tylko do końca tego miesiąca.

Jak masz pakiet GB kraj, to możesz przekazać na konkretny numer. Nie da się przekazywać GB z UE.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Klub Flex


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie można.

Można.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Klub Flex

to jeszcze zapytam - czy GB z kodu z klubu są przelewalne, można je komuś przekazać?